SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PIERWSZĄ KONFERENCJĘ SYNERGY BOOST

INTENSYWNY DZIEŃ PEŁEN WIEDZY!

 

 

SYNERGY BOOST to tegoroczna nowość! 
Jest to wydarzenie przeznaczone dla lektorów, metodyków, managerów i właścicieli Akredytowanych Centrów metod Teddy Eddie i Savvy Ed.

Jako praktycy, zdajemy sobie sprawę, że dla szkoły językowej nadchodzący początek roku to gorący okres. Dlatego proponujemy Wam wiedzę w pigułce: pełnowartościową konferencję trwającą zaledwie pół dnia – tyle czasu wystarczy, żeby przygotować się do dobrego startu w rok szkolny. Będzie to niezwykłe, intensywne spotkanie, wypełnione praktycznymi sesjami, ułożonymi w dwa bloki: dla lektorów i metodyków oraz dla właścicieli i managerów szkół językowych. Wygodnie, bo ONLINE i z możliwością dostępu do nagrań, jeśli nie uda się Wam być z nami na żywo. Podczas SYNERGY BOOST poruszymy wszystkie tematy, które nasi Licencjobiorcy postrzegają jako kluczowe w tym momencie roku szkolnego.

 

Główny cel naszej konferencji to BOOST!

W tym wyjątkowym czasie chcemy wzmocnić Wasze działania i jak najlepiej przygotować Waszą kadrę do startu w nowy semestr. Wskażemy Wam obszary, o które warto zadbać, żeby Wasz biznes wystrzelił w tym roku jeszcze wyżej.

Do zobaczenia!

SYNERGY BOOST – PIĄTEK 27.08.2021
 dla lektorów / metodykówdla właścicieli / managerów
9.50 – 10.00 sesja otwarcia (blok lektorski)sesja otwarcia (blok managerski)
10.00 – 10.50sesja 1BOGNA ŚMIEJA BOOST rapport with your students’ parents! – czyli jak budować i podtrzymywać relację pomiędzy lektorem a rodzicami (abstrakt)OLA KOMADA BOOST your team spirit! Jak przygotować kadrę na wrzesień, zainspirować, zmotywować i mądrze kontrolować (abstrakt)
10.50 – 11.00przerwa 
11.00 – 11.50sesja 2EWA ZAWIERACZ – KARASIŃSKA How to BOOST your first impression! –  czyli o tym, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz (abstrakt)MAGDALENA BLOCHOWSKA BOOST your last promo! Ostatnia prosta w czasie zapisów (abstrakt)
11.50 – 12.00przerwa 
12.00 – 12.50sesja 3SONJA GÓRNIAK  PREP BOOST, czyli jak przygotować się na pierwszą (i kolejne!) lekcje (abstrakt)ADAM JAŃCZAK I BŁAŻEJ CEGLARSKI Find out about 3 ways on how to BOOST your online visuality (abstrakt)
12.50 – 13.00przerwa 
13.00 – 13.50sesja 4AGNIESZKA MATONIA How to BOOST your lesson with flying colours? Colour coding podczas planowania lekcji Teddy Eddie (abstrakt)HANNA JOPKIEWICZ I MAGDALENA BLOCHOWSKA BOOST your confidence & communication. Studia przypadków rozwiewania wątpliwości klientów podczas zapisów (abstrakt)
13.50 – 14.20 sesja Q&A dot. kursów Walka o Pron! i Świat odczuwany różnorodnie oraz zakończenie konferencjisesja Q&A dot. kursów Silna marka  i Perfekcyjny sekretariat oraz zakończenie konferencji