Za co rodzice doceniają metodę Teddy Eddie?

Swoją przygodę z Teddy Eddie Maciuś rozpoczął w wieku 3,5 roku. Obecnie ukończył poziom School i ma bogaty zasób słownictwa, którym spontanicznie się posługuje. Czytanie globalne, które wprowadzane było już od poziomu ABC, zdecydowanie pomogło mu w opanowaniu czytania również w języku polskim. 

Mama 7-letniego Maćka

Justynka rozpoczęła zabawę z angielskim na poziomie School. Miś Superhero bardzo motywował ją do nauki. Strzałem w 10 jest Plac Zabaw, gdzie poprzez gry córka powtarza materiał, nawet nie wiedząc o tym. Dla mnie ważne są 2-minutówki na koniec zajęć, dzięki nim mogę usłyszeć o tym, co działo się na lekcjach (córka mówi tylko, że było świetnie). Justynka dopytuje o kontynuację, co jest bardzo dobrym znakiem! 

Mama 7-letniej Justynki

Moja córeczka bardzo szybko „załapała” język angielski, mimo że miała 2,5 roku, kiedy zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „mam ubraną bluzkę pink” czy „dziadek ubiera sock”. Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać nagrań z kursu. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!

Mama 3-letniej Nicol

Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.

Mama 6-letnich Oli i Kingi

Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału „wchłonął” : )

Mama 6-letniego Mikołaja

Radość, z jaką dziecko uczęszcza na zajęcia. Miłe niespodzianki ze strony dziecka, gdy czasem spontanicznie użyje zapamiętanego słówka (na przykład powiedziała kiedyś do swojej cioci w czerni: „jesteś black!”).

Mama 4-letniej Laury

Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.

Mama 4-letniego Dominika

Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć.

Tata 6-letniego Filipa

Klara chętnie uczęszcza na zajęcia i aktywnie w nich uczestniczy. Widzę rezultaty w domu. Nie muszę poświęcać wiele czasu na nauczanie angielskiego w domu – przychodzi jej to z łatwością.

Mama 6-letniej Klary

Ambasadorem metody jest dr Grzegorz Śpiewak

bezsprzeczny autorytet w dziedzinie nauczania języków obcych. Jako autorki metody Teddy Eddie jesteśmy dumne, że dr Śpiewak docenił naszą pracę i podziela nasze poglądy w dziedzinie nauczania najmłodszych.

Teddy Eddie to unikalna na polskim i europejskim rynku edukacyjnym koncepcja w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wśród konkurencyjnych rozwiązań metodę Teddy Eddie wyróżnia spójna koncepcja, integrująca w niesztampowy sposób elementy szeregu metod klasycznych i dostosowująca je do realiów nauczania małych dzieci. Ten mądry, programowy eklektyzm, poparty wieloletnimi doświadczeniami autorek, to gwarancja sukcesu dydaktycznego. Polecam!

Grzegorz Śpiewak

R

Autor serii przewodników

'Angielski dla rodziców’, opartej na jego autorskiej koncepcji metodycznej deDOMO

R

Kluczowy trener

i naczelny doradca ds. metodyki nauczania polskiej filii wydawnictwa Macmillan Education, powszechnie uznawany za jednego z najbardziej charyzmatycznych mówców w branży

R

Członek wielu organizacji profesjonalnych

w tym przede wszystkim IATEFL Poland – Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce, w której pełnił funkcję vice-prezesa i prezesa, a obecnie zasiada w Komitecie Honorowym

R

Założyciel i prezes

DOS-Teacher Training Solutions, niezależnego centrum doskonalenia nauczycieli języków obcych

R

Wykładowca i adiunkt

w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego z 19-letnim stażem, obecnie związany z prestiżową nowojorską uczelnią The New School

R

Ambasador

od 2013 roku ambasador marki oraz konsultant metodyczny programu Teddy Eddie