SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ SYNERGY GARDEN - KRAKÓW 2018 !

Wszyscy w Misiowej Rodzinie już wiemy, że wraz z wiosną nadchodzi nie tylko piękna pogoda i długie dni, ale też rozkwitają pąki na drzewach, a  my planujemy naszą konferencję!

SYNERGY GARDEN to wydarzenie dedykowane lektorom, metodykom i właścicielom Akredytowanych Centrów metod Teddy Eddie i Savvy Ed. 

Dwa dni przepełnione wartościowymi sesjami. Poruszamy nie tylko tematy związane z nauczaniem maluchów (skuteczność nauczania, rozwój emocjonalny dziecka, dyscyplina, relacje), ale również coraz bardziej otwieramy się na problemy starszych grup wiekowych: jak uczyć skuteczne i ciekawie, jak oddawać władzę uczniom, tak aby obie strony na tym skorzystały, które z nowych trendów w edukacji mogą nam pomóc, a co omijać szerokim łukiem.

Dla właścicieli mamy osobny blok, a w nim prelekcje związane z tematyką zarządzania szkołami (i sobą w szkole), nie boimy się najtrudniejszych tematów: kadra, a raczej jej brak, nowe regulacje RODO, ciężkie pytania klientów, zapewnienie stałego rozwoju szkoły i płynności finansowej.

Najważniejsza jednak w naszej konferencji jest SYNERGIA!

Raz w roku spotykamy się po to, aby poznać się, zintegrować, zainspirować, podzielić swoimi doświadczeniami i skorzystać z energii całej naszej Misiowej Rodzinki!

Konferencja odbędzie się w Krakowie w Hotelu Witek w dniach 07 – 08.04.2018 r.