Jakie są zalety metody Teddy Eddie z perspektywy szkół językowych?

Jak działa metoda Teddy Eddie i jakie korzyści przynosi mówią właściciele naszych akredytowanych centrów:

 

Z metodą Teddie Eddy spotkałam się trochę przez przypadek, trochę przez rekomendację. Rozpoczynając współpracę decydowałam się na przysłowiowego „kota w worku”. Teddy Eddie okazał się, pod każdym względem, strzałem w 10, zarówno z perspektywy szkoły, lektora, dziecka czy wreszcie rodzica. Program opracowany jest w najmniejszym szczególe, dzięki czemu praca z nim staje się przyjemnością, a nauka daje bardzo szybko efekty. Jeżeli dodamy do tego pełną gotowość do niesienia pomocy i całkowite wsparcie ze strony Twórców Misia otrzymamy kompleksową i nowoczesną, opracowaną od A-Z metodę nauki języka angielskiego dla dzieci. Miś Teddie Eddie całkowicie oczarował nasza szkołę i wprowadził nowe standardy nauczania najmłodszych!

Katarzyna Kukla

Kraków, Centrum Edukacyjne Feniks

Teddy Eddie to w naszej szkole symbol poważnej nauki języka angielskiego i cała masa świetnej zabawy. Z dumą dołączyliśmy do ekipy Misia. Faktem jest, że kurs to językowe bogactwo skierowane do dzieci, ale nie tylko. Rodzice, niezawodni nasi partnerzy w edukacji swych pociech, również mają okazję do nauki języka. W końcu – lektor. Rutynowe czynności podczas zajęć wprowadzają swoisty ład, ale niezliczona ilość kombinacji doboru poszczególnych zabaw, metod pozwala prowadzącemu na pobudzenie wyobraźni i elastyczne poruszanie się w temacie. Wszystko to pod fachową opieką ze strony Twórców metody. Teddy Eddie to kurs językowy stworzony przez kreatywnych metodyków, dla wszystkich dzieci, bez wyjątku.

Małgorzata Juskowiak

Kobylin, The Clock Tower - językowe centrum rozwoju i edukacji

Jestem bardzo zadowolona z programu Teddy Eddie. Długo obserwowałam szkoły z licencjami na kursy dla dzieci i wahałam się pomiędzy tymi największymi na rynku. Na szczęście ostatecznie wybrałam Eddiego. Program przerósł moje oczekiwaia i wiele mu zawdzięczam. Jest bardzo starannie przemyślany, usystematyzowany, bogaty, pełen ciekawych pomysłów i lubianych przez dzieci ćwiczeń. Wyposaża lektora w mnóstwo narzędzi do uatrakcyjnienia zajęć, a dla szkoły stanowi ogromną pomoc we wkroczeniu na rynek edukacji językowej dzieci. Nasi mali kursanci bardzo chętnie przychodzą na zajęcia i robią ogromne postępy w nauce. Rodzice są zadowoleni, widzą efekty nauki i angażują się w edukację dzieci dzięki deDOMO. Do tego mamy pełną profesjonalizmu pomoc metodyczną twórczyń programu. Nie mogliśmy lepiej wybrać. Szczerze wszystkim polecam dołączenie do misiowego zespołu.

Joanna Podgórska

Wyszków, The Lighthouse

Program w zupełności spełnia nasze oczekiwania – jest nowoczesny, posiada bogatą oprawę metodyczną, a przede wszystkim opiera się na nowatorskim podejściu do nauczania grup o zróżnicowanym poziomie językowym.

Jolanta Burghardt

Opole, Centrum Edukacyjne Master

Bank pomysłów na gry, zabawy, pracę w grupach i w parach, nie trzeba wertować Internetu, żeby znaleźć ciekawe pomysły na przeprowadzenie lekcji. Osobiście uwielbiam prowadzić zajęcia tą metodą, ogromną przyjemność sprawia mi widok zafascynowanych dzieci, które wybiegają z zajęć i z ogromną ekscytacją opowiadają rodzicom, co ten nieznośny Eddie nawyrabiał dziś na zajęciach.

Ewelina Dagiel-Surmańska

Olsztyn, What’s Up

Zakochałam się w programie od pierwszego wejrzenia – prawdziwa komunikacja połączona z zabawą, której oczekują dzieci. Przedtem bardzo sceptycznie podchodziłam do uczenia przedszkolaków. Do tego pełne wsparcie dla lektora i szkoły. No i wyłączność na rynku.
Anna Szypura

Jarocin, Anglista

Metoda Teddy Eddie jest idealna dla dzieci w wieku 2 – 7 lat ze względu na ciekawe elementy tj. maskotka misia, którego dzieci uwielbiają i który zachęca ich do mówienia cały zwrotami i pełnymi zdaniami. Kurs jest pełen humoru, ciekawych piosenek i historyjek, cieszy się dużym powodzeniem w wielu dzielnicach Warszawy, w których prowadzimy zajęcia. Mamy z roku na roku coraz więcej uczniów co tylko dowodzi jak bardzo kurs jest lubiany przez dzieci.

Camille Krawiecka

Warszawa, Point School

Bogaty materiał dla nauczyciela i fantastyczna zabawa dla dzieci! Program jest wyjątkowy pod względem różnorodności i atrakcyjności zadań dla ucznia. Metodycznie bardzo dobrze przemyślany, są w nim oryginalne i ambitne zdania, których do tej pory nie widziałam w innych materiałach na rynku. Ważnym aspektem programu jest dla mnie wsparcie metodyczne autorek, co jest rzadkością w innych programach franczyzowych.

Magdalena Kowalczyk-Szuber

Trzebnica, iSpeak

Za co rodzice doceniają metodę Teddy Eddie?

Prowadząc szkołę, wiesz doskonale, że opinia rodziców o kursie jest kluczem do Twojego sukcesu. To własnie oni są najlepszym nośnikiem reklamowym dla Twojej szkoły. Zobacz co o nas mówią.

Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.
Mama 4-letniego Dominika

Moja córeczka bardzo szybko „załapała” język angielski, mimo że miała 2,5 roku, kiedy zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „mam ubraną bluzkę pink” czy „dziadek ubiera sock”. Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!
Mama 3-letniej Nicol

Klara chętnie uczęszcza na zajęcia i aktywnie w nich uczestniczy. Widzę rezultaty w domu. Nie muszę poświęcać wiele czasu na nauczanie angielskiego w domu – przychodzi jej to z łatwością.
Mama 6-letniej Klary

Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału „wchłonął”

Mama 6-letniego Mikołaja

Radość, z jaką dziecko uczęszcza na zajęcia. Miłe niespodzianki ze strony dziecka, gdy czasem spontanicznie użyje zapamiętanego słówka (na przykład powiedziała kiedyś do swojej cioci w czerni: „jesteś black!”).
Mama 4-letniej Laury

Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.
Mama 6-letnich Oli i Kingi

Ambasadorem metody jest dr Grzegorz Śpiewak

bezsprzeczny autorytet w dziedzinie nauczania języków obcych. Jako autorki programu Teddy Eddie jesteśmy dumne, że dr Śpiewak docenił naszą pracę i podziela nasze poglądy w dziedzinie nauczania najmłodszych.

=

Autor serii przewodników

'Angielski dla rodziców’, opartej na jego autorskiej koncepcji metodycznej deDOMO

=

Kluczowy trener

i naczelny doradca ds. metodyki nauczania polskiej filii wydawnictwa Macmillan Education, powszechnie uznawany za jednego z najbardziej charyzmatycznych mówców w branży

=

Członek wielu organizacji profesjonalnych

w tym przede wszystkim IATEFL Poland – Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce, w której pełnił funkcję vice-prezesa i prezesa, a obecnie zasiada w Komitecie Honorowym

=

Założyciel i prezes

DOS-Teacher Training Solutions, niezależnego centrum doskonalenia nauczycieli języków obcych

=

Wykładowca i adiunkt

w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego z 19-letnim stażem, obecnie związany z prestiżową nowojorską uczelnią The New School

=

Ambasador

od 2013 roku ambasador marki oraz konsultant metodyczny programu Teddy Eddie

 

Teddy Eddie to unikalna na polskim i europejskim rynku edukacyjnym koncepcja w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Wśród konkurencyjnych rozwiązań program Teddy Eddie wyróżnia spójna koncepcja metodyczna, integrująca w niesztampowy sposób elementy szeregu metod klasycznych i dostosowująca je do realiów nauczania małych dzieci. Ten mądry, programowy eklektyzm, poparty wieloletnimi doświadczeniami autorek, to gwarancja na sukces dydaktyczny.

Grzegorz Śpiewak

 

Chcesz wiedzieć więcej?