CENNIK I REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ SYNERGY GARDEN 2020

rejestracja na konferencję jest możliwa przez Bears' Station od 15.01.2020

Cena udziału w konferencji obejmuje:

– dwa dni konferencji, czyli ponad 20 sesji oraz panele dyskusyjne dla lektorów (nowość 2020!);

– sesje m.in. wszystkich metodyków Edu Bears, autorek Teddy Eddie i Savvy Ed: Diany Kubicy i Oli Komady oraz naszego ambasadora metody dr Grzegorza Śpiewaka;

– sesję plenarną guru marketingu Pawła Tkaczyka;

– nagrania wszystkich sesji toku lektorskiego konferencji – można je zobaczyć już po konferencji, w swojej szkole, ze swoimi lektorami;

przerwy kawowe z mini wypiekami  i owocami (min. rogale marcińskie) w oba dni konferencji;

– sobotni lunch w formie przepysznych kanapek (więcej niż rok temu :-)) oraz kolację bufetową w sobotę 4.04.2020;

– wieczorną imprezę oraz integrację w gronie właścicieli akredytowanych centrów, a dla lektorów wieczorne zwiedzanie miasta z przewodnikiem;

– no i jak co roku wspaniałe towarzystwo zespołu Edu Bears oraz właścicieli i pracowników innych akredytowanych centrów naszych metod, a co za tym idzie nie tylko dużą dawkę wiedzy, energii i inspiracji ale także owocnych kuluarowych rozmów.

Cennik konferencji - dwa dni :

695,00 zł – pierwsza osoba;

595,00 zł – druga osoba;

395,00 zł – trzecia osoba;

365,00 zł – czwarta i kolejna osoba* *podane ceny są cenami brutto, cena malejąca dotyczy osób z tej samej szkoły.

Noclegi!

W tym roku nie oferujemy Wam pośrednictwa w rezerwacji noclegów. Jest nas po porostu za dużo i już w ubiegłym roku mieliśmy z tym wiele kłopotu. Ale żebyście nie myśleli, że zostawiamy Was z tym zupełnie samych mamy ustaloną w Hotelem IBIS Poznań Centrum pulę pokoi, które możecie zarezerwować w niższej cenie na czas konferencji. HASŁO: Edu Bears. Płacicie za pokoje sami, ale po cenie jaką dla Was wynegocjowaliśmy.  

UWAGA: w tym terminie w Poznaniu odbywają się dwie duże imprezy, poza naszą :-). Są targi kosmetyczne i półmaraton. Wiemy, że niektóre hotele podnoszą ceny pokoi na ten termin. Pula pokoi jaką mamy dla Was w niższej cenie w naszym hotelu jest do dyspozycji do jej wyczerpania lub do dnia __________. 

Dla chętnych - dopłata za obiad w niedzielę 05.04.2020:

50 zł* / osoba – dla tych, którzy pomimo dwóch wspólnie spędzonych dni nie będą chcieli się z nami jeszcze rozstać tuż po zakończeniu konferencji proponujemy wspólny obiad w formie bufetu. 

*podana cena jest ceną brutto

UWAGA - podobnie jak rok temu, rozdajemy torby filcowe za wczesną rejestrację!!!

Ponieważ wiem, że torby filcowe bardzooooo przypadły Wam do gustu, ponawiamy akcję.

Dla pierwszej osoby z danej szkoły, która zarejestruje się na konferencję do dnia 28.02.2020 przewidzieliśmy wspaniały, unikatowy prezent – niezwykle praktyczną torbę filcową z kolekcji Edu Bears! NIE CZEKAJ I ZAPEWNIJ SOBIE TEN UROCZY PREZENT JUŻ DZIŚ! UWAGA: LICZBA TOREB  W PROMOCJI OGRANICZONA!

*torby będą do obioru na konferencji w rejestracji

Masz pytania?

pisz: ewa.tychowicz@edubears.pl,
lub dzwoń: + 48 661 749 827

WAŻNE INFORMACJE LOGISTYCZNE:

  1. UWAGA! W dniu 05.04.2020 w Poznaniu odbywa się półmaraton, na który przybędzie wiele osób. Przewidywana godzina jego zakończenia to 13:15, ale utrudniania w ruchu mogą być od samego rana.
  2. Dla osób, które na konferencję będą wybierały się samochodem polecamy wielki (na ok 600 miejsc) Parking Poznań Główny  (można zarezerwować miejsce wcześniej), z którego w 10 min spacerkiem (mega powolnym – sprawdzone przez Ewę i Patrycję!) można dojść do naszego hotelu. UWAGA: płatność za parking odbywa się przez parkomat, który przyjmuje TYLKO zgodną gotówkę! 
  3. Podobny czas zajmuje przejście z dworca głównego, który jest tylko 150 m dalej niż Parking Poznań Główny.
  4. W hotelu Novotel/Ibis znajduje się parking na 40 miejsc, ale nie mamy gwarancji wolnych miejsc. Cena to 75 zł doba.
  5. DOJAZD DO HOTELU NOVOTEL/IBIS Poznań Centrum: podamy niebawem

MIEJSCE KONFERENCJI:

PARTNERZY KONFERENCJI SYNERGY GARDEN 2020