CENNIK I REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ SYNERGY GARDEN 2021

rejestracja na konferencję jest możliwa przez Bears' Station od 14 lutego 2021

UWAGA: Z powodu sytuacji pandemicznej w tym roku zapraszamy Was tylko przed ekrany komputerów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby była to najlepsza konferencja edukacyjna online w Polsce! Mamy też wielką nadzieję, że w 2022 spotkamy się już w Poznaniu na żywo. Do trzech razy sztuka!

W tym roku zapraszamy Was do Hotelu Novotel/IBIS Poznań Centrum (Plac Andersa 1) oraz przed ekrany komputerów w dniach 24 – 25 kwietnia, jak zawsze będzie miło i inspirująco! 

W cenie udziału w konferencji otrzymacie:
 • dwa dni pełne wartościowych sesji szkoleniowych, w tym roku REKORDOWA LICZBA: około 20 spotkań z najlepszymi speakerami z Edu Bears i zewnętrznymi ekspertami;
 • dwa panele dyskusyjne dla Opiekunów Metody;
 • stoliki eksperckie, przy których można uzyskać porady naszych ekspertów m.in. w kwestii facebooka, profesjonalnego wizerunku Waszej szkoły czy obsługi klienta;
 • dostęp do nagrań WSZYSTKICH sesji przez 6 miesięcy;
 • integrację uczestników podczas wieczornych wydarzeń oraz całodniowych pogaduszek w kuluarach;
 • pakiet konferencyjny zawierający pamiątkowy program oraz niespodzianki od Edu Bears i naszych partnerów;

A dodatkowo, dla osób biorących udział na żywo:

 • przerwy kawowe z mini wypiekami (m.in. rogale świętomarcińskie) i owocami w obydwa dni konferencji;
 • sobotni lunch w formie przepysznych kanapek;
 • kolacja bufetowa w sobotę 24.04.2021. 
Cennik konferencji - dwa dni:

 

na żywo w Poznaniu

online

Pierwsza osoba

710,00 zł

510,00 zł

Druga osoba

610,00 zł

410,00 zł

Trzecia osoba

410,00 zł

210,00 zł

Czwarta i kolejne osoby

380,00 zł

180,00 zł

*podane ceny są cenami brutto, cena malejąca dotyczy osób z tej samej szkoły.

Noclegi!

W tym roku nie oferujemy Wam pośrednictwa w rezerwacji noclegów. Jest nas po prostu za dużo i już w ubiegłym roku mieliśmy z tym wiele kłopotu. Ale żebyście nie myśleli, że zostawiamy Was z tym zupełnie samych mamy ustaloną z Hotelem IBIS Poznań Centrum, Plac Andersa 1 (to jest ten sam hotel, co Novotel Poznań Centrum gdzie odbędzie się nasza konferencja – jeden budynek) pulę ok 60 pokoi, które możecie zarezerwować w niższej cenie (223 zł brutto za pokój dwuosobowy ze śniadaniem) na czas konferencji. Cena dotyczy zarówno noclegu z 23/24.04 jak i z 24/25.04.  Płacicie za pokoje sami, ale po cenie jaką dla Was wynegocjowaliśmy. TELEFON do rezerwacji: + 48 61 858 70 00 – HASŁO: Edu Bears. Pokoje z naszej puli można rezerwować do 31.03.2021 lub do wyczerpania miejsc. 

Dla chętnych - dopłata za obiad w niedzielę 25.04.2021:

50 zł* / osoba – dla tych, którzy pomimo dwóch wspólnie spędzonych dni nie będą chcieli się z nami jeszcze rozstać tuż po zakończeniu konferencji proponujemy wspólny obiad w formie bufetu (w reżimie sanitarnym narzuconym przez hotel).

*podana cena jest ceną brutto

Masz pytania?

pisz: ewa.tychowicz@edubears.pl,
lub dzwoń: + 48 661 749 827

WAŻNE INFORMACJE LOGISTYCZNE:

 1. Dla osób, które na konferencję będą wybierały się samochodem polecamy wielki (na ok 600 miejsc) Parking Poznań Główny  (można zarezerwować miejsce wcześniej), z którego w 10 min spacerkiem (mega powolnym – sprawdzone przez Ewę i Patrycję!) można dojść do naszego hotelu. UWAGA: płatność za parking odbywa się przez parkomat, który przyjmuje TYLKO zgodną gotówkę! CENA: 35 zł doba. 
 2. Dostępny jest tuż obok wielki parking w galerii handlowej Stary Browar (50 m od hotelu Novotel/IBIS Poznań Centrum), ale ceny (CENNIK) są wyższe niż na Parking Poznań Główny. 
 3. Podobny czas zajmuje przejście z dworca głównego, który jest tylko 150 m dalej niż Parking Poznań Główny.
 4. W hotelu Novotel/Ibis znajduje się parking na 40 miejsc, ale nie mamy gwarancji wolnych miejsc. Cena to 75 zł doba.

MIEJSCE KONFERENCJI:

PARTNERZY KONFERENCJI SYNERGY GARDEN 2021