W tym roku zapraszamy Was na dodatkowe warsztaty, które odbędą się w dniu 05.04.2019 (piątek). Oto co przygotowaliśmy: 

PIĄTEK 5.04.2019. LEKTORZY/METODYCY

12.00 – 15.00 – BOGNA ŚMIEJA – Omawianie lekcji w oparciu o nasze standardy. KUP WARSZTAT 

Po raz pierwszy na SYNERGY GARDEN –  kameralne warsztaty dla metodyków oraz lektorów w gronie metodyków Edu Bears.

W trakcie tych trzygodzinnych zajęć omówimy według standardu przesłane wcześniej uczestnikom lekcje Teddy Eddie i/lub Savvy Ed. Wyboru lekcji do omawiania dokonają uczestnicy przed spotkaniem. Będzie możliwość posłuchać, jak inni oceniają te same lekcje, włączyć się w dyskusję, utwierdzić się w swoich ocenach bądź przeciwnie – poddać je analizie.

Jedno jest pewne – będzie metodycznie interesująco i inspirująco! 😊

15.30 – 18.30 – OLA KOMADA – Komunikacja z rodzicami, moje lifehacki. 

Mówią, że bardzo dobrze mi wychodzi nawiązywanie relacji z rodzicami uczniów oraz rozmowy w tematach większego kalibru, na przykład komunikowanie trudnych decyzji, osiąganie trudnych kompromisów, czy przekazywanie negatywnej informacji zwrotnej, generalnie sprawy wymagające sporego taktu i wyczucia.
Chcę uspokoić – z tym się człowiek nie rodzi, ma może pewne predyspozycje, ale i to należy podrasować szkoleniami, lekturami, obserwacjami, przemyśleniami, a przede wszystkim trzeba dużo ćwiczyć, doświadczenie czyni cuda.
Można ćwiczyć od razu na rodzicach, ale warto najpierw zmierzyć się z trudnymi sytuacjami w bezpiecznym otoczeniu, na przykład podczas tych warsztatów i otrzymać informację zwrotną, która pomoże wyłuskać swoje mocne i słabe punkty, pokazać kierunek pracy nad sobą.
Dam Wam „złotą kartę Oli” na której znajdziecie 4 SPOSOBY, które przetrenowane pod moim okiem, mogą Was z niejednej „rodzicielskiej opresji” ocalić.
Zapraszam!

PIĄTEK 5.04.2019. WŁAŚCICIELE/METODYCY

12.00 – 15.00 ELA BERKA – Excel dla Filologa.

Klasyk Ola K. napisała „Liczby powiedzą więcej niż ludzie”. Niestety liczby nie mówią do każdego. Na tych warsztaty sprawimy, że zaczną!

Dzięki Excelowi (moim zdaniem najlepszy program świata), stworzymy idealną tabelę do analizy i ewidencji danych szkoły językowej.

Rozwikłamy tajemnicę „####” i „#ADR!”, poznamy triki ułatwiające życie, zrozumiemy o co chodzi w formułach, których potrzebujemy, a na koniec sprawimy, że Excel zalśni kolorami!

Wszystko oprzemy o prawdziwe dane z Twojej szkoły, zajęcia zostaną dopasowane do interesującej Ciebie tematyki. Dlatego przed warsztatami pozwolę sobie na kontakt, żeby poznać Twoje potrzeby i pomóc w przygotowaniu danych.

Warsztaty będą ideale dla właścicieli i kadry administracyjnej, która powinna nabyć umiejętności raportowania, liczenia i analizy. Dla osób, które obsługują Excela w stopniu podstawowym (lub zerowym 😊).

15.30 – 18.30 – KAROLINA SIBIELAK – Silna marka.

Zapraszam Cię na warsztat o silnej marce. Czy Twoja marka taka jest?
Podczas warsztatów dowiesz się:
1. Co to jest DNA marki, tożsamość i wizerunek przez co zrozumiesz cel i plan działania swojej szkoły.
2. Poznasz i określisz najważniejsze potrzeby Persony czyli Twojego klienta i zrozumiesz jego bolączki, potrzeby i charakter.
3. Określisz drabinę korzyści przez co stworzysz spójny komunikat, który będzie dla Ciebie sprzedawał.
4. Odtworzysz ścieżkę styku z klientem i aktywność komunikacyjną marki. Zobaczysz czy spójnie komunikujesz się z Twoimi klientami, a Twoja marka buduje silną pozycję na lokalnym rynku.
5. Spiszesz wnioski, określisz cele i zaczniesz działać. Tak – od zaraz 🙂 z gotowymi rozwiązaniami dla Twojej skzoły.
Jeśli chcesz stworzyć plan pod strategię komunikacji Twojej marki – ten warsztat jest dla Ciebie.

ZASADY WARSZTATÓW: 

1. warsztaty odbędą się w Hotelu Novotel Wrocław City w piątek 5.04.2019

2. cena każdego warsztatu to 210 zł netto za uczestnika,

3.podczas warsztatu zapewniamy: kawę, herbatę, zimne napoje oraz ciasteczka,

4. warsztat można zakupić poprzez sklep internetowy Edu Bears (wchodzimy przez Bears’ Station),

5. sprzedaż prowadzimy do wyczerpania miejsc lub do 10.03.2019,

6. do każdego warsztatu uczestnicy będą musieli się przygotować odpowiadając na kilka pytań prowadzącego, które pozwolą spersonalizować warsztat, tak aby spełniał oczekiwania uczestniczących w nim osób.

❗LICZBA MIEJSC NA KAŻDY WARSZTAT TO OD 10-16* OSÓB❗

*warunkiem odbycia się warsztatu jest zgłoszenie na niego min 10 uczestników.