Szukamy lektorów języka angielskiego w całej Polsce!

Kariera – Edu Bears – Angielski dla dzieci

Czy nauczanie języka angielskiego to Twoja pasja i sposób na życie? Ciągle szukasz nowych rozwiązań i narzędzi? Metoda Teddy Eddie jest dla Ciebie!

Poszukujemy ludzi, dla których nauka języka jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim prawdziwą pasją, którą mogą się podzielić z ciekawymi świata maluchami.
Co roku wdrażamy do tej metody wielu nowych lektorów, a Ty możesz stać się jednym z nich!

Zapewniamy Ci:

Specjalnie zaprojektowane, bogate pakiety materiałów
Unikalny system kontaktu z rodzicami uczniów
Wsparcie na każdym etapie Twojej pracy
Kilkaset placówek, które są gotowe do nawiązania z Tobą współpracy!

Co więcej, czeka Cię zróżnicowana ścieżka kariery. Jako początkujący lektor możesz liczyć na porady Certyfikowanego Opiekuna Metody, a po opanowaniu metodyki możesz sam awansować na takie stanowisko!

Będziesz wdrażał nowych nauczycieli na poziomie lokalnym, by później rozwinąć skrzydła na szczeblu ogólnokrajowym, m.in. prowadząc szkolenia dla nowych lektorów Akredytowanych Centrów Metody Teddy Eddie!

Gotowy na podjęcie wyzwania z Teddy Eddie?
Wypełnij poniższy formularz i dołącz do naszej drużyny!

14 + 6 =

Zostałem/am poinformowany/a, że: 1) Administratorem moich danych osobowych jest Edu Bears sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Pszczyńskiej 69, NIP: 6312660560, KRS: 0000599231, adres e-mail: rekrutacja@edubears.pl 2) dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom będącym Akredytowanymi Centrami metody Teddy Eddie w celu rozpatrzenia mojej kandydatury w prowadzonych przez nie procesach rekrutacyjnych; 3) dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu umożliwienia mi wzięcia udziału w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Edu Bears sp. z o.o. i Akredytowane Centra metody Teddy Eddie; 4) podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest: a) podjęcie przez Administratora i Akredytowane Centra metody Teddy Eddie działań na moje żądanie tj. rozpatrzenia mojej kandydatury w prowadzonych procesach rekrutacyjnych, przed ewentualnym zawarciem umowy; b) wyrażona przeze mnie zgoda; 5) dane osobowe mogą być przechowywane przez okres 5 lat od ich zebrania; 6) mam prawo do żądania od Administratora: dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych; 7) mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania podanych przeze mnie danych osobowych; 8) mam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; 9) mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego; 10) podanie danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych; w przypadku niepodania danych osobowych niemożliwe będzie udziału w procesach rekrutacyjnych.Więcej »