Mapa Kontaktu

EDU BEARS CEO: wizja, misja, planowanie

Ola Komada

Ola Komada

Edu Bears CEO

tel. +48 666 03 88 62

ola.komada@edubears.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY: umowy, obszary licencyjne, wsparcie

Ewa Tychowicz

Ewa Tychowicz

Sales Specialist

tel. +48 661 74 98 27

ewa.tychowicz@edubears.pl

DZIAŁ METODYCZNY: szkolenia, omawianie lekcji

Bogna Śmieja

Bogna Śmieja

Method & Teacher Trainer Manager

tel. +48 600 74 12 72

bogna.smieja@edubears.pl

DZIAŁ METODYCZNY: szkolenia, lekcje

Ewa Zawieracz-Karasińska

Ewa Zawieracz-Karasińska

Teacher Trainer

tel. +48 579 527 843

ewa.zawieracz@edubears.pl

DZIAŁ IT: Bears' Station, Plac Zabaw, wsparcie techniczne

Ela Berka

Ela Berka

IT Project & Back Office Manager

tel. +48 887 03 88 62

ela.berka@edubears.pl

DZIAŁ MARKETINGU: Reklama, PR

Karolina Sibielak

Karolina Sibielak

Marketing Manager

tel. +48 603 625 044

karolina.sibielak@edubears.pl 

OFFICE: zamówienia, faktury, obsługa klienta

Patrycja Starczała

Patrycja Starczała

Back Office Specialist

+ 48 32 320 58 24

patrycja.starczala@edubears.pl

OFFICE: zamówienia, faktury, obsługa klienta

Małgorzata Cabak

Małgorzata Cabak

Customer Service Specialist

+ 48 32 320 58 24

gosia.cabak@edubears.pl

 

Formularz kontaktowy:

7 + 12 =

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”), zostałem/am poinformowany/a, że: 1) Administratorem moich danych osobowych jest Edu Bears sp. z o.o. sp.k. (dawniej: Teddy Eddie sp. z o.o.), ul. Jasna 31B, 44-100 Gliwice NIP: 631 266 05 60, REGON: 363 507 143, KRS 0000748549, Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, office@edubears.pl, tel.: +48 32 320 58 24;

Więcej »