Cenimy prywatność użytkowników

Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.

Kto to jest Edu Bears?

Zespół Edu Bears to my! Specjaliści w różnych dziedzinach, których łączy wiara w ambitne założenia edukacyjne realizowane w przyjaznej, pełnej wsparcia atmosferze. Nasz zespół stale się powiększa, co bardzo nas cieszy.

specjaliści z Edu Bears

Kilka słów o nas

 

Od swych początków w roku 2013 jako kilkuosobowy zespół do chwili obecnej, firma Edu Bears powiększyła się kilkakrotnie. Obecnie tworzy ją siedem działów, które ściśle współpracują ze sobą, wzajemnie się wspierając i uzupełniając.

 

Do naszych zadań należy projektowanie, dbanie o jakość i ulepszanie naszych produktów – rozwiązań metodycznych, materiałów dydaktycznych, promocyjnych, jak też szkolenie i wspieranie kadry szkół językowych, organizacja wydarzeń edukacyjnych, działania sprzedażowe i obsługa zamówień.

 

Warto do nas dołączyć!

pracownicy Edu Bears

Historia Edu Bears

 • 2000

  Powstanie szkoły językowej Clan, Górny Śląsk

  Dwie przyjaciółki Diana i Magda, którym w sercach grają podobne metodyczne idee, postanawiają założyć szkołę językową. W Tarnowskich Górach powstaje pierwszy oddział Centrum Językowego Clan, gdzie od początku nauczanie realizowane jest w sposób ambitny, z naciskiem na komunikację oraz relacje z uczniami i ich rodzicami.

 • 2009

  Pierwsi uczniowie zaczynają korzystać z metody Teddy Eddie

  Właścicielki sieci szkół Clan: Diana Kubica i Magdalena Duchnik, wraz z metodyczką Olą Komadą, postanawiają zebrać wszystkie swoje najlepsze pomysły, praktyki i idee tak, aby stworzyć ambitny kurs dla przedszkolaków uczących się w ich szkołach – tym samym powstaje pierwsza księga metody Teddy Eddie.

 • 2011

  Teddy Eddie rusza w Polskę

  Okazało się, że pierwsze lata Teddy Eddie mają ogromny wpływ na jakość nauczania najmłodszych w szkole językowej, efekty zaskakują nawet same autorki! Szkoły Clan rozwijają się w niesamowitym tempie, a zaprzyjaźnione szkoły językowe z innych miast Polski postanawiają wdrożyć metodę u siebie, na mocy licencji.

 • 2013

  Powstaje Teddy Eddie spółka z o.o.

  Coraz więcej szkół językowych decyduje się na współpracę z nami i wprowadzenie do oferty naszej metody dla przedszkolaków. Czujemy, że nadszedł moment, kiedy marka Teddy Eddie powinna oddzielić się formalnie od swojej macierzy, czyli szkoły Clan, i zająć w 100% współpracą ze szkołami językowymi. Na czele nowego przedsięwzięcia staje jedna z autorek metody – Ola Komada, która od tamtego momentu nieprzerwanie kieruje firmą, z duma pełniąc rolę prezeski zarządu.

 • 2015

  Savvy Ed - starszy brat Eddiego

  Absolwenci kursów Teddy Eddie to małe dzieci na niesamowicie wysokim poziomie zaawansowania językowego i nikt jeszcze nie przygotował dla nich kursu kontynuacyjnego. A zatem nie ma wyjścia, musimy zrobić to same! Diana Kubica z zapałem tworzy metodę Savvy Ed, dzięki czemu każdy absolwent kursów Teddy Eddie, w ponad setce już szkół licencyjnych, ma szansę na kontynuację nauki według najwyższego standardu.

 • 2015

  Pierwsza konferencja dla licencjobiorców Eddie’s Garden (później Synergy Garden)

  Czujemy, że nasze metody niesamowicie szybko rozwijają szkoły językowe, czujemy też ogromną potrzebę jednoczenia się, współpracy, dzielenia pomysłami i dobrymi praktykami. Organizujemy pierwszą ogólnopolską, zamkniętą konferencję dla osób z naszej sieci, bierze w niej udział około 30 uczestników. Od Eddie’s Garden rozpoczyna się nowy rozdział w rozwoju firmy: do naszych wartości dołącza synergia i współpraca, co dodaje nam skrzydeł.

 • 2018

  Powstaje firma Edu Bears, oferująca rozwiązania dla biznesu

  Pewnego dnia budzimy się z myślą: nasza firma już nie może nazywać się Teddy Eddie! Oprócz metody nauczania dla przedszkolaków mamy przecież w ofercie drugą metodę Savvy Ed, organizujemy konferencję, a także zaczynamy wspierać licencjobiorców w wielu dziedzinach (metodyki, marketingu, organizacji szkół). Zmieniamy więc nazwę i definiujemy się na nowo. Od tej pory jesteśmy Edu Bears!

 • 2019

  Teddy Eddie jedzie za granicę

  Podczas kiedy w Polsce z naszych metod korzysta już kilkaset szkół i kilkadziesiąt tysięcy dzieci zaczynamy zastanawiać się czy nie spróbować zmierzyć się z nowym rynkiem i zaproponować dzieciom z innych krajów naszą ideę ambitnej niebanalnej edukacji. Metoda Teddy Eddie trafia do pierwszych szkół w Czechach, a następnie na Słowacji i w Hiszpanii, okazuje się, że wszędzie działa tak samo dobrze!

 • 2021

  Edward’s League – dopełnienie ambitnej ścieżki edukacyjnej

  Już chyba nikogo nie dziwi fakt, że w miarę jak rosną nasi uczniowie widzimy potrzebę dopełnienia naszej ścieżki edukacyjnej kolejną metodą, tak aby nasi kursanci byli w stanie stać się obywatelami świata. Metoda Edward’s League gromadzi młode, ambitne nastolatki z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (poziom maturalny na koniec szkoły podstawowej), ale przede wszystkim z wielką pewnością siebie i wiarą, że są w stanie osiągnąć wszystko.

 • 2023

  Konferencja Synergy Garden 2023 w Katowicach

  Organizujemy największe w branży wydarzenie edukacyjne podczas którego spotyka się blisko pół tysiąca pasjonatów ambitnej edukacji, ludzi którym na co dzień przyświecają wartości takie jak jakość, dobrostan dzieci, dobra komunikacja. Udaje nam się zebrać ponad 60 tysięcy złotych na cele dobroczynne, a wytworzona dobra energia unosi nas jeszcze długo nad ziemią!

 • 2000
 • 2009
 • 2011
 • 2013
 • 2015
 • 2015
 • 2018
 • 2019
 • 2021
 • 2023