Angielski dla dzieci – nasze poziomy

 

Język angielski dla dzieci – ambitna i niebanalna metoda 

 

Nauka języka angielskiego dla dzieci metodą Teddy Eddie to ambitna odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na niebanalny kurs. Wczesne lata są kluczowe w rozwoju mózgu maluchów i jest to doskonały moment na to, żeby w ich życiu pojawił się drugi język.

Regularne osłuchiwanie się z obcymi dźwiękami i komunikacyjne podejście lektora już od pierwszych zajęć powodują, że kursanci, którzy poznają angielski dla najmłodszych metodą Teddy Eddie nigdy nie odczują tego, czym jest bariera językowa albo niepewność spowodowana koniecznością użycia języka obcego w prawdziwym życiu.


Dlaczego warto postawić na angielski dla dzieci z Teddy Eddie?

 

Uczymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i zgodnie ze współczesną glottodydaktyką nauki angielskiego. Nasi metodycy to aktywni lektorzy, którzy wszystkie pomysły sprawdzają w swoich grupach, dzięki czemu proponowany przez nas język angielski dla dzieci jest efektowny, a jednocześnie stanowi dla kursantów świetną zabawę. Korzystamy z nowoczesnych technologii, oferując naszym kursantom interaktywne ćwiczenia na platformie Plac Zabaw, dzięki której maluchy mogą ćwiczyć poznane zwroty także w domu.

Angażujemy chętnych rodziców do zabawy z językiem w trakcie codziennych czynności. Kurs języka angielskiego dla dzieci Teddy Eddie polega na tym, że na zajęciach pracujemy w oparciu o TPR (Total Physical Response), angażujące historyjki, wpadające w ucho piosenki i mnóstwo ruchowych gier, stawiając przede wszystkim na komunikację i produkcję językową. Dzięki temu nauka języka angielskiego dla małych dzieci metodą Teddy Eddie łączy przyjemne z pożytecznym.

Zobacz, jak wygląda angielski dla dzieci Teddy Eddie na podstawie lekcji pokazowej online.


Teddy Eddie, czyli język angielski dla najmłodszych

 

Czasem dyskredytuje się sposoby nauki języka angielskiego dla dzieci mówiąc, że te, które uczyły się już w przedszkolu i te, które zaczynają dopiero w czwartej klasie, koniec końców i tak lądują w tej samej grupie. Ale kurs angielskiego dla dzieci metodą Teddy Eddie jest inny!

Nasze dzieci do takiego stopnia potrafią posługiwać się podstawowymi zwrotami i mają tak mocno rozwinięte kompetencje komunikacyjne, że nie mogąc znaleźć dla nich odpowiednich kursów po zakończeniu pracy z metodą… musieliśmy stworzyć kolejną! Savvy Ed to unikatowy kurs angielskiego dla dzieci starszych – zaawansowanych ośmiolatków, czyli tych, którzy ukończyli już angielski dla przedszkolaka.

Jeśli więc jesteś rodzicem dziecka w wieku od 2 do 7 lat, sprawdź, gdzie najbliżej Ciebie znajduje się Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie, czyli po prostu szkoła języka angielskiego dla dzieci. Wykwalifikowana kadra przeprowadzi Cię przez proces kwalifikacji do grup, Twoje dziecko dołączy do ponad 20000 przyjaciół naszego wesołego Misia, a Ty zobaczysz, że nauka angielskiego dla dzieci może być wspaniałą, wartościową przygodą i trampoliną do płynności językowej.

 

angielski dla dzieci

Teddy Eddie nominowany do prestiżowej nagrody The ELTons