Nasze poziomy

Teddy Eddie nominowany do prestiżowej nagrody The ELTons

Angielski dla dzieci – ambitna i niebanalna metoda

Metoda Teddy Eddie to ambitna odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na niebanalny angielski dla dzieci. Wczesne lata są kluczowe w rozwoju mózgu maluchów, i jest to doskonały moment na to, żeby w ich życiu pojawił się drugi język. Wczesne osłuchanie z obcymi dźwiękami i komunikacyjne podejście od pierwszej lekcji powodują, że dzieci uczące się języka angielskiego metodą Teddy Eddie nigdy nie poznają, czym jest bariera językowa albo wstyd spowodowany koniecznością użycia angielskiego w prawdziwym życiu.

Uczymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i zgodnie ze współczesną glottodydaktyką. Nasi metodycy to aktywni lektorzy, którzy wszystkie pomysły sprawdzają w swoich grupach. Korzystamy z nowoczesnych technologii, oferując naszym kursantom interaktywne ćwiczenia na platformie Plac Zabaw, dzięki której maluchy mogą ćwiczyć poznane zwroty także w domu. Angażujemy chętnych rodziców do zabawy z językiem w trakcie codziennych czynności. Na zajęciach pracujemy w oparciu o TPR (Total Physical Response), angażujące historyjki, wpadające w ucho piosenki i mnóstwo ruchowych gier, stawiając przede wszystkim na komunikację i produkcję językową. Dzięki temu nauka angielskiego metodą Teddy Eddie łączy przyjemne z pożytecznym. 

Czasem dyskredytuje się język angielski dla dzieci mówiąc, że te, które uczyły się już w przedszkolu i te, które zaczynają dopiero w czwartej klasie koniec końców i tak lądują w tej samej grupie. Ale Teddy Eddie jest inny! Nasze dzieci do takiego stopnia potrafią posługiwać się podstawowymi zwrotami, i mają tak mocno rozwinięte kompetencje komunikacyjne, że nie mogąc znaleźć dla nich odpowiednich kursów po zakończeniu pracy z metodą… musieliśmy stworzyć kolejną! Savvy Ed to unikatowy kurs angielskiego dla dzieci starszych – zaawansowanych ośmiolatków.

Jeśli więc jesteś rodzicem dziecka w wieku od 2 do 7 lat, sprawdź gdzie najbliżej Ciebie znajduje się akredytowane centrum metody Teddy Eddie. Wykwalifikowana kadra przeprowadzi Cię przez proces kwalifikacji do grup, Twoje dziecko dołączy do ponad 20000 przyjaciół naszego wesołego Misia, a Ty zobaczysz, że angielski dla dzieci może być wspaniałą, wartościową przygodą i trampoliną do płynności językowej.