Licencja na metodę nauczania Edward's League

Zaproponuj kursantom Twojej szkoły językowej najlepszą ścieżkę edukacyjną!

Wybierz ambitną kontynuację kursów Savvy Ed, która otworzy uczniów na poznanie naturalnego angielskiego i przygotuje ich do zdawania egzaminów Cambridge English Qualifications.

Dla kogo jest licencja Edward’s League?

Licencja Edward’s League przeznaczona jest dla partnerów Edu Bears, którzy posiadają już w swoich szkołach metodę Teddy Eddie oraz Savvy Ed.

Ponieważ metoda Edward’s League jest skierowana do dzieci zaawansowanych językowo, należy prowadzić w swojej szkole zajęcia w grupach Savvy Ed 3, żeby zaproponować tym kursantom kontynuację. Należy również posiadać w swojej szkole Certyfikowanego Opiekuna Metody Savvy Ed oraz lektorów z doświadczeniem w uczeniu metodami Edu Bears.

Jeśli nie posiadasz jeszcze licencji na metodę Teddy Eddie, przejdź TUTAJ.

Korzyści

Poznaj wszystkie korzyści ze współpracy z Edu Bears i zbuduj solidny sektor kursów dziecięcych w swojej szkole.

Ambitna kontynuacja kursów Savvy Ed, która otworzy uczniów na prawdziwy angielski

Dzięki licencji Edward’s League zyskasz wyjątkową ofertę dla zaawansowanych językowo dzieci w wieku 11-14 lat, która odróżni Cię od konkurencji. 

 • Zajęcia prowadzone metodą Edward’s League są bardzo ambitne, a jednocześnie interesujące dla współczesnych dzieci. Kursanci porządkują swoją wiedzę z gramatyki i rozwijają umiejętności, typu rozumienie ze słuchu czy komunikację.
 • W skład Pakietu Edukacyjnego wchodzi dostęp do edukacyjnej aplikacji Homework Site, dzięki której uczniowie odrabiają zadania domowe oraz sprawdzają swoje pisemne zadania z interaktywnym kluczem.
 • Mamy gotowy system kontaktu z rodzicami, który pomaga monitorować postępy uczniów, jednocześnie umożliwiając budowanie w uczniach motywacji wewnętrznej i odpowiedzialności za naukę.
Wsparcie metodyczne

Zyskasz wsparcie metodyków z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i nastolatków. Pomożemy Tobie i Twojej kadrze lektorskiej wydobyć z kursantów pełen potencjał językowy. 

 • Twoi lektorzy wezmą udział w warsztatach, które przygotują ich do pracy z metodą Edward’s League. 
 • Wspólnie omówimy pierwsze lekcje, zapewnimy niebywałe bogactwo materiałów i udzielimy wsparcia na grupie Edu Bears Teachers. 
 • Zapewnisz swoim lektorom rozwój metodyczny, Edward’s League poza technicznymi aspektami prowadzenia lekcji, edukuje i rozwija lektorów w temacie rozwoju i psychologii ucznia, budowania motywacji wewnętrznej czy partnerskiego podejścia do uczniów.
Wsparcie biznesowe

Ponieważ posiadasz już licencję na metody Teddy Eddie i Savvy Ed, wiesz, jak wygląda współpraca z Edu Bears. Rozbudowując ofertę o kontynuację, czyli Edward’s League, zyskujesz jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku umożliwia Ci udział w darmowych webinariach, podczas których dzielimy się swoim know how. Korzystasz również z porad pomocnych przedsiębiorców. 
 • Jednorazowa opłata licencyjna zapewnia Ci wyłączność na jasno określonym terytorium. 
 • Pomagamy Ci wkalkulować koszty Pakietów Edukacyjnych w Twój cennik (oczywiście o cenach w Twojej szkole zawsze decydujesz samodzielnie).
12-letni plan utrzymania klienta

Zyskasz ambitny, 12-letni plan edukacyjny w sektorze kursów dla dzieci i nastolatków (uwzględniając posiadanie zakupionych wcześniej licencji Teddy Eddie oraz Savvy Ed). 

 • Dzięki wprowadzeniu metody Edward’s League w Twojej szkole poszerzysz ofertę kursów dziecięcych o ambitny kurs kontynuacyjny, który zakończą na poziomie B1. 
 • Przemyślana ścieżka edukacyjna sprawi, że nie stracisz wypracowanego w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym potencjału swoich kursantów. 
 • Po zakończeniu kursu Edward’s League otrzymasz sugestie co do kontynuacji nauki dla Twoich uczniów, w oparciu o podręczniki rynkowe oraz ścieżkę egzaminacyjną Cambridge.
Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge

Materiał, który znajduje się w metodzie Edward’s League, dopasowany jest do egzaminów Cambridge, dzięki czemu przygotowuje kursantów na pierwsze doświadczenia z zewnętrznymi testami. 

 • Podręczniki zawierają ćwiczenia przygotowujące kursantów Edward’s League do egzaminów Cambridge, a system zaliczeń uwzględnia monitorowanie postępów uczniów w tym aspekcie.
 • Wyniki z egzaminów Cambridge kursantów Twojej szkoły będą pewnego rodzaju zewnętrznym audytem skuteczności lektorów. 
 • Połączenie kursu dla dzieci w wieku szkolnym z możliwością podejścia do egzaminów Cambridge wyróżni ofertę Twojej szkoły na rynku lokalnym.
Kompleksowy system do nauczania dzieci w wieku 11-14

Znasz już nasze metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed, które biorą pod uwagę potrzeby ucznia, rodzica, lektora i właściciela szkoły. W przypadku Edward’s League będzie tak samo!  

 • Lektorzy otrzymają gotowe materiały, dzięki czemu przygotowanie do lekcji będzie proste i szybkie. 
 • Doskonałe zaplecze metodyczne to gwarancja sukcesu dydaktycznego i satysfakcji ze skutecznego nauczania.
 • Jako właściciel szkoły językowej skorzystasz z systemu kontroli lektorów i kursów, otrzymasz gotowy plan wdrażania i pakiet materiałów promocyjnych. Poznasz know-how prowadzenia kursów w tym sektorze wiekowym.

FAQ

Czy mogę zakupić tylko licencję na metodę Edward’s League, nie mając licencji na metodę Teddy Eddie i/lub Savvy Ed?

Niestety nie. Licencję na prowadzenie kursów metodą Edward’s League może kupić tylko szkoła, która współpracuje z nami w ramach metody Teddy Eddie i Savvy Ed. Metoda Edward’s League została stworzona jako ambitna kontynuacja dla dzieci po kursie Savvy Ed.

Czy mogę od razu kupić licencję na metodę Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward’s League?

Niestety nie. Każdą współpracę biznesową rozpoczynamy w ramach metody Teddy Eddie – dzięki temu możemy wzajemnie się sprawdzić. Metoda Edward’s League to kolejny krok, możliwy do wykonania, dopiero gdy kursanci osiągną poziom Savvy Ed 3, przy czym kurs Savvy Ed należy rozpocząć z dziećmi od poziomu Savvy Ed 1.

Ile kosztuje licencja na metodę Edward’s League?

Dla licencjobiorców metody Teddy Eddie i Savvy Ed, którzy chcą poszerzyć ofertę o metodę Edward’s League, przygotowaliśmy specjalny cennik z minimum 30-proc. rabatem od aktualnej ceny licencji. Aby uzyskać cennik i ofertę, należy skontaktować się z Ewą Tychowicz – 661 749 827 lub wysłać e-mail pod adresem: ewa.tychowicz@edubears.pl

Kiedy mogę zakupić licencję Edward’s League?

Licencja Edward’s League skierowana jest do szkół, które pracują metodą Teddy Eddie oraz Savvy Ed i uczą kursantów na poziomie Savvy Ed 3. Zgodnie z naszym doświadczeniem optymalnym momentem na podpisanie umowy licencyjnej jest okres między styczniem a marcem, o ile start kursów planowany jest na wrzesień. Tak wczesna decyzja pozwala ze spokojem przygotować całą szkołę do wprowadzenia nowej metody, a w szczególności: wdrożyć właściciela lub managera w sedno metody, przeszkolić lektorów i zbudować odpowiednią komunikację z rodzicami oraz nastoletnimi uczniami, a także kwalifikować uczniów do grup w odpowiednim czasie i z odpowiednim przygotowaniem.

Czy posiadając licencję na metodę Edward’s League, mogę prowadzić inne kursy dla tej samej grupy wiekowej?

Zdecydowanie tak. Kurs Edward’s League jest ukoronowaniem ścieżki edukacyjnej Edu Bears i wymaga szczegółowej kwalifikacji pod względem kompetencji językowych. Jest przygotowany jako naturalna i jednocześnie bardzo ambitna kontynuacja nauki po kursie Savvy Ed. Z tego powodu uczniowie, którzy nie uczyli się wcześniej metodą Savvy Ed, powinni otrzymać ofertę kursu alternatywnego dostosowanego do ich poziomu rozwoju językowego.

Jak przebiega kwalifikacja do grup na kurs Edward’s League?

W przypadku kursów Edward’s League badamy kompetencje językowe uczniów i kwalifikujemy ich zgodnie z bardzo jasnym kwalifikatorem, który został specjalnie w tym celu przygotowany.

Czy dzieci, które nie uczęszczały na kurs Savvy Ed, mogą zapisać się na kurs Edward’s League?

Tak, pod warunkiem zakwalifikowania się zgodnie z kwalifikatorem metody Edward’s League. Nie rekomendujemy jednak reklamowania kursów Edward’s League dla nowych uczniów. Trzeba się nastawić, że będą to niezmiernie rzadkie przypadki, bo kurs Edward’s League jest bardzo ambitny i może być po prostu za trudny. Oczywiście uczniowie kontynuujący po kursie Savvy Ed, którzy zdobyli wszystkie wymagane zaliczenia, poradzą sobie bez problemów.

Czy Edward’s League przygotowuje do egzaminów Cambridge?

Tak. Kurs Edward’s League przygotowuje dzieci do egzaminów Cambridge i polecamy kierować uczniów na te egzaminy, tym samym podnosząc prestiż oferty kursów oraz szkoły jako centrum przygotowawczego (tzw. prep-centre). Połączenie ambitnych kursów Edu Bears z egzaminami Cambridge będzie stanowić unikalną cechę Twojej oferty.

Czy mogę zobaczyć książki Edward’s League?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem i wprowadzeniem do swojej szkoły metody Edward’s League, bardzo chętnie udostępnimy Ci materiały pokazowe. W tym celu należy skontaktować się z Ewą Tychowicz – 661 749 827 lub wysłać e-mail pod adresem: ewa.tychowicz@edubears.pl

Czy trzeba przejść dodatkowe szkolenia przed przystąpieniem do pracy metodą Edward’s League?
Tak. Podobnie jak przy Teddy Eddie i Savvy Ed lektorzy rozpoczynający pracę metodą Edward’s League muszą przejść szkolenie lektorskie w formie praktycznych warsztatów.
Czy do kursu Edward’s League jest dodatkowa aplikacja?

Każdy z kursantów Edward’s League otrzymuje dostęp do aplikacji edukacyjnej Homework Site. Jest to miejsce, w którym uczniowie odrabiają zadania domowe online. Obowiązkiem właściciela szkoły, managera i lektora jest edukowanie rodziców, jak ważnym elementem kursu językowego są zadania domowe w aplikacji Homework Site. Dzięki temu uczniowie osiągają świetne efekty.

Ile trwają i jak często odbywają się zajęcia Edward’s League?

Kurs Edward’s League to zajęcia 2 x w tygodniu po 60 minut. W przypadku prywatnych szkół podstawowych istnieje możliwość indywidualnego rozplanowania materiału (w porozumieniu z Działem Metodycznym Edu Bears), tak aby zajęcia odbywały się 5 x w tygodniu po 45 minut.

Czy grupy mogą zaczynać przygodę z Edward’s League od poziomu 2 lub 3?

Nie rekomendujemy otwierania grup Edward’s League 2 i 3 w pierwszym roku pracy z metodą. Jeżeli w latach kolejnych szkoła chce dołączyć ucznia po alternatywnym kursie do zajęć metodą Edward’s League, zobowiązana jest przeprowadzić z nim test kwalifikacyjny. Jeśli w Twojej szkole pojawi się uczeń np. po pobycie za granicą, to po teście kwalifikacyjnym możesz dołączyć go do istniejącej grupy Edward’s League 2 lub 3.

Kontakt

  Maciej Janas

  Maciej Janas

  Sales Specialist

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”), zostałem/am poinformowany/a, że: 1) Administratorem moich danych osobowych jest Edu Bears sp. z o.o. sp.k., ul. Pszczyńska 69, 44-100 Gliwice, NIP: 631 266 05 60, REGON: 363 507 143, KRS 0000748549, Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, email: office, tel.: + 48 661 991 992; 2) dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu skontaktowania się ze mną przez Administratora w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego – na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, którym jest odpowiedź na zadane pytanie (art. 6 ust. 1 lit. f RODO); 3) moje dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom które przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora takim jak podmioty, które dostarczają usługi lub rozwiązania informatyczne Administratorowi; 4) Administrator może korzystać z narzędzia ułatwiającego wysyłanie zbiorczej korespondencji mailowej dostarczanego przez Sendgrid Inc. z siedzibą w USA; w związku z tym dane osoby, do której jest wysyłana korespondencja mogą zostać przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy; Sendgrid Inc. jest podmiotem, który przetwarza dane osobowe na podstawie Standardowych Klauzul Umownych przyjętych przez Komisję Europejską, o których mowa w art. 46 RODO, zawartych między Administratorem a Sendgrid Inc. i zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych; 5) dane osobowe przetwarzane w celu skontaktowania się ze mną przez Administratora w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego, Administrator przechowuje przez okres 3 lat od ich zebrania lub do czasu, kiedy Administrator zdecyduje o ich usunięciu; 6) przysługują mi następujące prawa: a) prawo dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych oraz prawo otrzymania ich kopii; b) prawo do sprostowania danych osobowych; c) prawo do usunięcia danych osobowych; d) prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych; e) prawo do przeniesienia danych osobowych; f) prawo sprzeciwu wobec przetwarzania podanych danych osobowych; g) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) w celu skorzystania z jakiegokolwiek prawa, o którym mowa wyżej mogę skierować do Administratora żądanie pisemnie na adres Edu Bears sp. z o.o. sp.k., ul. Pszczyńska 69, 44-100 Gliwice lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres office; 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak w przypadku ich niepodania niemożliwe będzie skontaktowanie się z Administratorem.

  pokaż całą informację