Licencja na metodę nauczania Savvy Ed

Zaproponuj kursantom Twojej szkoły językowej najlepszą ścieżkę edukacyjną!

Dzięki ambitnej metodzie nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-10 lat stworzysz unikatową ofertę kursów dopasowanych do egzaminów Cambridge. 

Skontaktuj się z nami! Pobierz ofertę współpracy!

Dla kogo jest licencja Savvy Ed?

Licencja Savvy Ed przeznaczona jest dla partnerów Edu Bears, którzy posiadają już w swoich szkołach metodę Teddy Eddie.

Ponieważ metoda Savvy Ed jest skierowana do dzieci zaawansowanych językowo, należy prowadzić w swojej szkole zajęcia w grupach Teddy Eddie Superhero, żeby zaproponować tym kursantom kontynuację.

Jeśli nie posiadasz jeszcze licencji na metodę Teddy Eddie, przejdź TUTAJ.

Korzyści

Poznaj wszystkie korzyści ze współpracy z Edu Bears i zbuduj solidny sektor kursów dziecięcych w swojej szkole.

Ambitna i niebanalna kontynuacja kursów Teddy Eddie

Dzięki licencji Savvy Ed zyskasz wyjątkową ofertę dla zaawansowanych językowo dzieci w wieku 7-10 lat, która odróżni Cię od konkurencji.

 • Zajęcia prowadzone metodą Savvy Ed są bardzo ambitne, a jednocześnie interesujące dla współczesnych dzieci. 
 • W skład Pakietu Edukacyjnego wchodzi dostęp do edukacyjnej aplikacji Savvy Quest, dzięki której uczniowie odrabiają zadania domowe.
 • Mamy gotowy system kontaktu z rodzicami, który pomaga monitorować postępy dziecka.
Wsparcie metodyczne

Zyskasz wsparcie metodyków z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci. Pomożemy Tobie i Twojej kadrze lektorskiej wydobyć z kursantów pełen potencjał językowy.

 • Twoi lektorzy wezmą udział w warsztatach, które przygotują ich do pracy z metodą Savvy Ed.
 • Wspólnie omówimy pierwsze lekcje, zapewnimy niebywałe bogactwo materiałów i udzielimy wsparcia na grupie Edu Bears Teachers.
 • Dla kadry lektorskiej opracowaliśmy rozbudowaną ścieżkę kariery, dzięki której można rozwijać skrzydła na szczeblu ogólnokrajowym, m.in. prowadząc szkolenia dla nowych lektorów Akredytowanych Centrów Metody Teddy Eddie i Savvy Ed!
Wsparcie biznesowe

Ponieważ posiadasz już licencję na metodę Teddy Eddie, wiesz, jak wygląda współpraca z Edu Bears. Rozbudowując ofertę o kontynuację, czyli Savvy Ed, zyskujesz jeszcze większą przewagę nad konkurencją.

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku umożliwia Ci udział w darmowych webinariach, podczas których dzielimy się swoim know-how. Korzystasz również z porad pomocnych przedsiębiorców. 
 • Jednorazowa opłata licencyjna zapewnia Ci wyłączność na jasno określonym terytorium. 
 • Pomagamy Ci wkalkulować koszty Pakietów Edukacyjnych w Twój cennik (oczywiście o cenach w Twojej szkole zawsze decydujesz samodzielnie).
12-letni plan utrzymania klienta

Zyskasz ambitny, 12-letni plan edukacyjny w sektorze kursów dla dzieci (uwzględniając posiadanie zakupionej wcześniej licencji Teddy Eddie oraz zakup licencji Edward’s League w kolejnych latach współpracy).

 • Dzięki wprowadzeniu metody Savvy Ed w Twojej szkole poszerzysz ofertę kursów dziecięcych Teddy Eddie o ambitny kurs kontynuacyjny.
 • W przyszłości otrzymasz możliwość wykupienia licencji na metodę Edward’s League, która jest kontynuacją dla dzieci szkolnych, zaawansowanych językowo.
 • Przemyślana ścieżka edukacyjna sprawi, że nie stracisz wypracowanego w wieku przedszkolnym potencjału swoich kursantów.
Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge

Materiał, który znajduje się w metodzie Savvy Ed, dopasowany jest do egzaminów Cambridge YLE, dzięki czemu przygotowuje kursantów na pierwsze doświadczenia z zewnętrznymi testami.

 • Otrzymasz dodatkowe materiały przygotowujące kursantów Savvy Ed do egzaminów Cambridge.
 • Wyniki z egzaminów Cambridge kursantów Twojej szkoły będą pewnego rodzaju zewnętrznym audytem skuteczności lektorów.
 • Połączenie kursu dla dzieci w wieku szkolnym z możliwością podejścia do egzaminów Cambridge wyróżni ofertę Twojej szkoły na rynku lokalnym. 
Kompleksowy system do nauczania dzieci w wieku 7-10

Znasz już naszą metodę Teddy Eddie, która bierze pod uwagę potrzeby dziecka, rodzica, lektora i właściciela szkoły. W przypadku Savvy Ed będzie tak samo!  

 • Lektorzy otrzymają gotowe materiały, dzięki czemu przygotowanie do lekcji będzie proste i szybkie. 
 • Doskonałe zaplecze metodyczne to gwarancja sukcesu dydaktycznego i satysfakcji ze skutecznego nauczania.
 • Jako właściciel szkoły językowej skorzystasz z systemu kontroli lektorów i kursów, otrzymasz gotowy plan wdrażania i pełen pakiet materiałów promocyjnych. Poznasz know-how prowadzenia kursów dla dzieci w tym sektorze wiekowym. 

Masz pytania? Przejdź TUTAJ do sekcji FAQ i sprawdź, czy nie ma tam odpowiedzi, której szukasz.

Opis procesu współpracy

1

Etap I – ZAPOZNAJ SIĘ ZE STRONĄ

 • Przejrzyj stronę www i sprawdź, czy spełniasz warunki do prowadzenia kursów Savvy Ed w swojej szkole językowej.

2

Etap II – KONTAKT 

 • Skontaktuj się z nami, żeby porozmawiać o współpracy i otrzymać wzór umowy.

3

Etap III – UMOWA

 • Po zapoznaniu się z umową licencyjną zadaj nam wszystkie pytania, jakie Ci się nasuną, a następnie podpisz dokumenty.

4

Etap IV – SZKOLENIA 

 • Pozostaje już tylko wziąć udział w szkoleniu Managera Metody oraz w Warsztatach lektorskich, żeby rozwijać swoją firmę i poszerzać liczbę grup kursantów.

Rekomendacje

 

Jakie są zalety współpracy z Edu Bears? Co mówią o nas właściciele szkół językowych? Zobacz, jak metodę Savvy Ed oceniają nasi partnerzy.

Ewelina Dagiel-Surmańska

WHAT’S UP Barczewo

Savvy Ed jest ambitny i nadaje się dla dzieci kontynuujących po dobrym programie dziecięcym. Jednocześnie pełen dziecięcego humoru, co dzieci uwielbiają i znają z Teddy Eddie. Ja, jako lektor, otrzymałam szeroki wachlarz wiedzy metodycznej, a struktura lekcji dała mi komfort pracy i świadomość, że wszystkie kompetencje, kluczowe na tym poziomie, będą wyćwiczone. Z wielu elementów programu, dla mnie najcenniejsze są: ocenianie kształtujące, grywalizacja i EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ. Do swojej firmy szukam rozwiązań, które cechują się WYSOKĄ JAKOŚCIĄ. Taki jest Savvy Ed z punktu widzenia właściciela, lektora, kursantów oraz rodziców. 

Magdalena Witaszek

SPARROW Osjaków

Metoda Savvy Ed jest ambitna i niezwykle skuteczna. Jako metodykowi zależało mi na tym, aby program w naszej szkole językowej nie powielał materiału ze szkoły państwowej, aby dzieci były entuzjastycznie nastawione do programu, a rodzice widzieli efekty. Metoda Savvy Ed ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które zwiększają efektywność nauki, a systemy motywacyjne gwarantują zaangażowanie dzieci. Podczas zajęć wykorzystane są elementy grywalizacji, a program posiada „efekt kuli śniegowej”, co przekłada się na wiele powtórek i stopniowe zwiększanie materiału. Poziom umiejętności językowych dzieci, które przeszły cały 3 letni program Savvy Ed, jest nieporównywalnie wyższy od dzieci uczących się na standardowych kursach.

 

Magdalena Lisowska-Gunia

NEXT DOOR Rzeszów

Z całego serca polecamy metodę Savvy Ed! Dzieci uczą się swobodnej komunikacji, czytania, pisania oraz gramatyki w sposób naturalny. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, rodzice widzą postępy a lektorzy cieszą się z efektów.

Systematyka na zajęciach i w domu to klucz do sukcesu! Dodatkowym atutem jest aplikacja Savvy Quest, która pomaga utrwalać materiał poznany na zajęciach w atrakcyjnej formie.

 

FAQ

Czy mogę zakupić tylko licencję na metodę Savvy Ed, nie mając licencji na metodę Teddy Eddie?

Niestety nie. Licencję na prowadzenie kursów metodą Savvy Ed może kupić tylko szkoła, która co najmniej od roku współpracuje z nami w ramach metody Teddy Eddie. Metoda Savvy Ed została stworzona jako ambitna kontynuacja dla dzieci po kursie Teddy Eddie.

Czy mogę od razu kupić licencję na metody Teddy Eddie i Savvy Ed?

Niestety nie. Każdą współpracę biznesową rozpoczynamy w ramach metody Teddy Eddie. Chcemy się sprawdzić wzajemnie w ramach współpracy metodą Teddy Eddie. Metoda Savvy Ed to kolejny krok, możliwy do wykonania najwcześniej w drugim roku współpracy.

Ile kosztuje licencja na metodę Savvy Ed?
Dla licencjobiorców metody Teddy Eddie, którzy chcą poszerzyć ofertę o metodę Savvy Ed, przygotowaliśmy specjalny cennik z minimum 30% rabatem od aktualnej ceny licencji. POBIERZ CENNIK
Kiedy mogę zakupić licencję Savvy Ed?

Licencja Savvy Ed skierowana jest do naszych partnerów, którzy prowadzą zajęcia metodą Teddy Eddie. Na podstawie doświadczeń wiemy, że jeśli start kursów planowany jest na wrzesień, optymalnym momentem na podpisanie umowy licencyjnej jest okres między styczniem a marcem. Podjęcie decyzji z takim wyprzedzeniem pozwala ze spokojem przygotować całą szkołę do wprowadzenia nowej metody, w szczególności wdrożyć właściciela lub managera w jej sedno, przeszkolić lektorów i zbudować odpowiednią komunikację z rodzicami, a także kwalifikować dzieci do grup w odpowiednim czasie i z odpowiednim przygotowaniem.

Czy posiadając licencję na metodę Savvy Ed, mogę prowadzić inne kursy dla dzieci w tym samym wieku?

Tak. Savvy Ed jest ambitną kontynuacją dla dzieci po przynajmniej rocznej nauce metodą Teddy Eddie oraz po innych bogatych językowo programach przedszkolnych (po przetestowaniu ich zgodnie z kwalifikatorem dla metody Savvy Ed). Jeśli jednak chcesz przyjąć do swojej szkoły dzieci, które wcześniej nie uczyły się języka angielskiego lub (pomimo że się uczyły) nie zakwalifikowały się na kurs Savvy Ed 1/ Savvy Ed 1A, proponujemy wybór kursu alternatywnego dla dzieci początkujących.

Jak przebiega kwalifikacja do grup kursu Savvy Ed?

Badamy kompetencje językowe dzieci i przydzielamy je do grup zgodnie z bardzo jasnym, specjalnie w tym celu przygotowanym kwalifikatorem. Zachęcamy do obejrzenia webinaru o kwalifikacji do grup, który znajduje się w chmurze Bears’ Station. Wpisz w wyszukiwarce hasło: kwalifikacja do grup Savvy Ed.

Podstawowe wymagania są następujące:

 • dzieci potrafią czytać zdania lub krótkie teksty w języku polskim oraz proste zdania w języku angielskim,
 • dzieci ukończyły ambitny kurs angielskiego dla maluchów,
 • rodzice wyrażają zgodę na dopilnowanie, aby dzieci odrabiały prace domowe (również online, w aplikacji Savvy Quest).
Czy dzieci, które nie uczęszczały na kurs Teddy Eddie, mogą zapisać się na kurs Savvy Ed?

Tak, pod warunkiem zakwalifikowania się do grupy zgodnie z kwalifikatorem metody Savvy Ed. Nie rekomendujemy jednak reklamowania kursów Savvy Ed rodzicom dzieci początkujących. Trzeba się nastawić, że będą to nieliczne przypadki, bo kurs Savvy Ed wysoko stawia poprzeczkę. Dzieci po kursach Teddy Eddie radzą sobie bardzo dobrze.

Czy Savvy Ed przygotowuje do egzaminów Cambridge?

Tak. Savvy Ed otwiera przed dziećmi ambitną ścieżkę egzaminacyjną Cambridge, jednocześnie umożliwiając właścicielowi szkoły wyróżnienie się na rynku lokalnym. Połączenie ambitnych kursów Edu Bears z egzaminami Cambridge może stanowić unikalną cechę Twojej oferty. Poziomy kursu Savvy Ed są kompatybilne z zakresem materiału przygotowującego do egzaminów Cambridge dla najmłodszych. W ramach współpracy doradzamy naszym partnerom jak ułożyć ścieżkę egzaminacyjną w szkole.

Czy mogę zobaczyć książki Savvy Ed?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem i wprowadzeniem do swojej szkoły metody Savvy Ed, otrzymasz dostęp do pełnej wersji Savvy Quest – mobilnej aplikacji, w której możesz zapoznać się z podręcznikami oraz zadaniami, jakie czekają na kursantów.

Czy trzeba przejść dodatkowe szkolenia przed przystąpieniem do pracy metodą Savvy Ed?

Tak. Podobnie jak w przypadku Teddy Eddie przed rozpoczęciem nauczania metodą Savvy Ed należy przejść dwa szkolenia.

Pierwsze z nich to szkolenie Managera Metody – skierowane do właścicieli i/ lub managerów. Ma na celu zapoznanie z metodą pod kątem organizacyjno-biznesowym. Odbywa się online.

Drugi rodzaj szkolenia to warsztaty lektorskie przeznaczone dla każdego lektora, który będzie rozpoczynał pracę metodą Savvy Ed. Są to warsztaty praktyczne,  organizowane na żywo.

Czy do Savvy Ed jest dodatkowa aplikacja?

Każdy z kursantów Savvy Ed otrzymuje dostęp do aplikacji edukacyjnej Savvy Quest. W przeciwieństwie do aplikacji Plac Zabaw Savvy Quest nie służy do „grania”. To narzędzie do odrabiania zadań domowych online. Zadaniem właściciela szkoły, managera i lektora jest edukowanie rodziców, by zrozumieli, jak ważnym elementem kursu językowego jest ta aplikacja. Dzięki niej dzieci osiągają świetne efekty.

Ile trwają i jak często odbywają się zajęcia Savvy Ed?

Kurs Savvy Ed 1, 2 i 3 przewiduje zajęcia dwa razy w tygodniu, każde po 60 minut. Kurs Savvy Ed 1A i Savvy Ed 1B – dwa razy w tygodniu, po 45 minut. Kurs obejmuje 60 zajęć w roku szkolnym. W prywatnych szkołach podstawowych jest możliwość indywidualnego rozplanowania materiału (w porozumieniu z Działem Metodycznym Edu Bears), tak aby zajęcia odbywały się pięć razy w tygodniu po 45 minut.

Czym są poziomy 1A i 1B, dla kogo są i jak z nich korzystać?

Poziomy Savvy Ed 1A i 1B to poziomy połówkowe przeznaczone dla dzieci, które w teście kwalifikacyjnym zdobyły mniej punktów. Szczegółowa punktacja opisana jest w kwalifikatorze dla metody Savvy Ed. Rozłożenie poziomu 1 na dwa lata pozwala dzieciom nadrobić zaległości (np. w czytaniu), powoduje także, że niektóre zadania z zeszytu ćwiczeń (Snowball Book) można wykonać na lekcji, z pomocą lektora. Dodatkowy czas pozwala na wyrównanie kompetencji do grup Savvy Ed 1, co umożliwia łączenie w grupach Savvy Ed 2 dzieci po poziomie pełnym (Savvy Ed 1) i połówkowym (Savvy Ed 1A i 1B).

Czy dziecko rozpoczynające kurs Savvy Ed na poziomie 1 (lub 1A) musi już umieć czytać i pisać?

Dzieci muszą płynnie czytać w języku polskim całe zdania, a nawet krótkie teksty. Powinny też być w stanie przeczytać proste słowa i krótkie zdania w języku angielskim.

Czy grupy mogą zaczynać przygodę z Savvy Ed od poziomu 2 lub 3?

Nie rekomendujemy otwierania grup Savvy Ed 2 i 3 w pierwszym roku pracy z metodą. Jeżeli w latach kolejnych szkoła chce dołączyć dzieci po alternatywnym kursie do zajęć metodą Savvy Ed, zobowiązana jest przeprowadzić z każdym uczniem test kwalifikacyjny (dostępny w Chmurze Bears’ Station). Test obejmuje część ustną i pisemną.

Jeśli w Twojej szkole pojawi się pojedynczy uczeń np. po pobycie za granicą, to po teście kwalifikacyjnym możesz dołączyć go do istniejącej grupy Savvy Ed 2 lub 3.

Kontakt

  Maciej Janas

  Maciej Janas

  Sales Specialist

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”), zostałem/am poinformowany/a, że: 1) Administratorem moich danych osobowych jest Edu Bears sp. z o.o. sp.k., ul. Pszczyńska 69, 44-100 Gliwice, NIP: 631 266 05 60, REGON: 363 507 143, KRS 0000748549, Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, email: office, tel.: + 48 661 991 992; 2) dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu skontaktowania się ze mną przez Administratora w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego – na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, którym jest odpowiedź na zadane pytanie (art. 6 ust. 1 lit. f RODO); 3) moje dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom które przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora takim jak podmioty, które dostarczają usługi lub rozwiązania informatyczne Administratorowi; 4) Administrator może korzystać z narzędzia ułatwiającego wysyłanie zbiorczej korespondencji mailowej dostarczanego przez Sendgrid Inc. z siedzibą w USA; w związku z tym dane osoby, do której jest wysyłana korespondencja mogą zostać przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy; Sendgrid Inc. jest podmiotem, który przetwarza dane osobowe na podstawie Standardowych Klauzul Umownych przyjętych przez Komisję Europejską, o których mowa w art. 46 RODO, zawartych między Administratorem a Sendgrid Inc. i zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych; 5) dane osobowe przetwarzane w celu skontaktowania się ze mną przez Administratora w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego, Administrator przechowuje przez okres 3 lat od ich zebrania lub do czasu, kiedy Administrator zdecyduje o ich usunięciu; 6) przysługują mi następujące prawa: a) prawo dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych oraz prawo otrzymania ich kopii; b) prawo do sprostowania danych osobowych; c) prawo do usunięcia danych osobowych; d) prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych; e) prawo do przeniesienia danych osobowych; f) prawo sprzeciwu wobec przetwarzania podanych danych osobowych; g) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) w celu skorzystania z jakiegokolwiek prawa, o którym mowa wyżej mogę skierować do Administratora żądanie pisemnie na adres Edu Bears sp. z o.o. sp.k., ul. Pszczyńska 69, 44-100 Gliwice lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres office; 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak w przypadku ich niepodania niemożliwe będzie skontaktowanie się z Administratorem.

  pokaż całą informację