Kurs online

Perfekcyjny sekretariat

Poznaj 8 kroków do obsługi klienta na najwyższym poziomie

   Zamów kurs    Więcej

Perfekcyjny sekretariat

Opis kursu

Perfekcyjny sekretariat to kurs, który nauczy Cię, jak prowadzić sekretariat, dzięki któremu klienci będą polecać Twoja szkołę znajomym. Nasze wskazówki pomogą Ci stworzyć miejsce, które jest synonimem najwyższych standardów obsługi i sprzedaży.

Branża edukacyjna charakteryzuje się tym, że każdy miesiąc roku jest inny. Pracownik sekretariatu musi wyróżniać się dużą elastycznością w dopasowywaniu się do potrzeb rynku i klienta.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy kurs przeznaczony dla pracowników sekretariatów, który krok po kroku omawia najważniejsze zadania przed nimi stawiane.

Korzyści

 • Uporządkujesz swoje działania, wiedzę i… biurko
 • Poznasz praktyczne narzędzia wspierające Twoją codzienną pracę
 • Dowiesz się, jak budować i wykorzystywać potęgę relacji międzyludzkich
 • Zgłębisz tajniki przyjaznej windykacji
 • Doprowadzisz do perfekcji obsługę klienta
 • Brzmi ciekawie? Zamów kurs już teraz!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla:

 • pracowników sekretariatów
 • pracowników biur obsługi klienta.

Kurs Perfekcyjny sekretariat może zainteresować także wszystkich metodyków czy właścicieli szkół, których jednym z zadań jest prowadzenie administracji szkoły i kontakt z klientem.

Co zawiera kurs?

 • 9 odcinków
 • prawie 4h nagrań
 • 11 praktycznych zadań do wykonania
 • 6 miesięcy dostępu do materiałów video
 • Odcinek 0 - Sekretariat, czyli serce szkoły językowej
 • Odcinek 1 - Co cechuje dobrego administratora szkoły i co wspólnego ma z papugą?
 • Odcinek 2 - Zasada 24 h - czy rzeczywiście jest jak drożdże i bez niej nic się nie uda?
 • Odcinek 3 - Kiedy obracanie się o 360° ma sens - czyli obchód szkoły przez Gospodarza Dodatek - rozkodowujemy dress code
 • Odcinek 4 - Czy dobry administrator jest jak żona - nigdy się nie myli i zawsze wie, gdzie co jest?
 • Odcinek 5 - Czy relacje są jak klocki lego i wszystko można z nich zbudować? (TAK!)
 • Odcinek 6 - Czemu DOBRZE zbudowana relacja jest jak majonez - ułatwia zjedzenie każdej sytuacji, tj. kanapki
 • Odcinek 7 - Kiedy pluszowy labrador powinien pokazać swoją stanowczą stronę - czyli jak skutecznie windykować
 • Odcinek 8 - Nawet miś koala czasem się rusza - o zasadności ćwiczeń w czasie pracy

   Zamów kurs

Już teraz zobacz Odcinek 0 i poznaj nasze pierwsze wskazówki!

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz naszego e-booka i wykonaj samodzielnie ćwiczenia.

   Pobierz e-book

Twórcy kursu

 • Magdalena Blochowska

  Magdalena Blochowska

  Autorka

  Magdalena Blochowska – Customer Service Manager & B2B Support Manager w Edu Bears. Od początku kariery zawodowej doskonali umiejętności pracy z ludźmi i skutecznej obsługi klienta. Stale się rozwija, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach w Polsce i za granicą.

  Zdobytą wiedzą chętnie dzieli się z członkami swojego zespołu, a także z coraz szerszym audytorium podczas konferencji i wydarzeń, na których wygłasza prelekcje, prowadzi panele dyskusyjne i stoliki eksperckie. Przez blisko 6 lat pracowała w szkole języka angielskiego Clan City, gdzie przeszła wszystkie stopnie zawodowe, skończywszy na pozycji kierownika szkoły. Niezależnie była managerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English.

Zacznij pracę nad perfekcyjnym sekretariatem już dziś!

Zapisz się na kurs!    Zamów kurs

Opinie

Olga Prożalska i Monika Witkoś
Olga Prożalska i Monika Witkoś

Cool Kids Academy

Dlaczego warto wybrać ten kurs? Bo poza konkretnymi rozwiązaniami, które można wprowadzić w swoim sekretariacie “od ręki”, jest bardzo dużo praktycznej wiedzy i zadań do jej usystematyzowania. Jeden odcinek to jeden krok bliżej perfekcyjnego sekretariatu.

Anna Głębocka-Świderska
Anna Głębocka-Świderska

Studio Języków Obcych Langstation

Niezbędnik każdego sekretariatu – bardzo pomocny przy tworzeniu nowego miejsca pracy, jaki i dopracowaniu już funkcjonującego sekretariatu.

Karolina Zabiegło
Karolina Zabiegło

Bus-Co. Studio Angielskiego

Wszystko było przedstawione jasno, bardzo merytorycznie i zajmująco. Kurs jest BARDZO WARTOŚCIOWY!

Kup kurs "Perfekcyjny sekretariat"!

 • 790 zł brutto 642.28 zł netto
 • 553 zł brutto 449.59 zł netto
  Cena dla Akredytowanych Centrów Metody Teddy Eddie i Savvy Ed

FAQ

Jak mogę się zapisać na kurs?

Aby skorzystać z kursu, Zamów dostęp.

Jakie są wymagania sprzętowe, aby bez problemu korzystać z kursu?

Komputer, komórka lub tablet z dostępem do internetu oraz najnowszą wersją przeglądarki Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam dostęp do materiałów?

Po złożeniu zamówienia w przeciągu 3 dni roboczych otrzymasz fakturę VAT. Po 3 dniach roboczych od zaksięgowania wpłaty otrzymasz dostęp do platformy Bears’ Station (bs.edubears.pl), na której znajdują się materiały.

Jak się zalogować?

Dostęp do materiałów przez platformę Bears’ Station (bs.edubears.pl). Dane dostępowe to Twój adres e-mail oraz ustalone podczas rejestracji hasło.

Gdzie mogę się zgłosić po pomoc techniczną?

Odnośnie platformy Bears’ Station: napisz na bs@edubears.pl Odnośnie zakupu i kursu: napisz na kursy@edubears.pl.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, po złożeniu zamówienia w przeciągu trzech dni roboczych otrzymasz fakturę VAT.

Jak długo mam dostęp do materiałów?

Dostęp do materiałów przyznajemy na 6 miesięcy.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Nie, płatność należy zrealizować w całości.

Masz dodatkowe pytania?    Skontaktuj się z nami!

Kontakt

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”), zostałem/am poinformowany/a, że: 1) Administratorem moich danych osobowych jest Edu Bears sp. z o.o. sp.k., ul. Pszczyńska 69, 44-100 Gliwice, NIP: 631 266 05 60, REGON: 363 507 143, KRS 0000748549, Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, email: office@edubears.pl, tel.: + 48 661 991 992; 2) dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu skontaktowania się ze mną przez Administratora w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego – na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, którym jest odpowiedź na zadane pytanie (art. 6 ust. 1 lit. f RODO); 3) moje dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom które przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora takim jak podmioty, które dostarczają usługi lub rozwiązania informatyczne Administratorowi; 4) Administrator może korzystać z narzędzia ułatwiającego wysyłanie zbiorczej korespondencji mailowej dostarczanego przez Sendgrid Inc. z siedzibą w USA; w związku z tym dane osoby, do której jest wysyłana korespondencja mogą zostać przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy; Sendgrid Inc. jest podmiotem, który przetwarza dane osobowe na podstawie Standardowych Klauzul Umownych przyjętych przez Komisję Europejską, o których mowa w art. 46 RODO, zawartych między Administratorem a Sendgrid Inc. i zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych; 5) dane osobowe przetwarzane w celu skontaktowania się ze mną przez Administratora w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego, Administrator przechowuje przez okres 3 lat od ich zebrania lub do czasu, kiedy Administrator zdecyduje o ich usunięciu; 6) przysługują mi następujące prawa: a) prawo dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych oraz prawo otrzymania ich kopii; b) prawo do sprostowania danych osobowych; c) prawo do usunięcia danych osobowych; d) prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych; e) prawo do przeniesienia danych osobowych; f) prawo sprzeciwu wobec przetwarzania podanych danych osobowych; g) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) w celu skorzystania z jakiegokolwiek prawa, o którym mowa wyżej mogę skierować do Administratora żądanie pisemnie na adres Edu Bears sp. z o.o. sp.k., ul. Pszczyńska 69, 44-100 Gliwice lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres office@edubears.pl; 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak w przypadku ich niepodania niemożliwe będzie skontaktowanie się z Administratorem.

  pokaż całą informację