Akademia Rodzica

Od początku tworzenia naszej pierwszej metody – Teddy Eddie – wiedzieliśmy, jak ważny w edukacji dzieci jest kontakt z rodzicem i stałe wsparcie. Dlatego w Pakiecie Edukacyjnym umieściliśmy Poradnik dla rodziców, dzięki któremu możecie być na bieżąco z materiałem, a na dodatek postawiliśmy na regularne spotkania z lektorem
Ale to nie wszystko! W roku 2017 udało się spełnić nasze kolejne marzenie i po raz pierwszy zorganizowaliśmy Akademię Rodzica, czyli cykl wykładów dla osób, które świadomie podchodzą do edukacji językowej i wychowania swojego dziecka. Chcieliśmy, aby było to wydarzenie dostępne dla wszystkich rodziców w Polsce.
Świadomy i aktywny w edukacji językowej dziecka rodzic to prawdziwy skarb. Staramy się Wam w tym pomagać, dlatego cały czas możecie zapoznać się z materiałami, które powstały w ramach Akademii Rodzica. Na naszym kanale na YouTubie dostępna jest playlista z wykładami, a na stronie znajdziecie bloga z ciekawymi artykułami dotyczącymi edukacji językowej dzieci i ich ogólnego rozwoju.
 
Wybierzcie tematy, które interesują Was najbardziej i poszerzajcie swoją wiedzę!

Przeczytaj artykuły przeznaczone dla rodziców dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Obejrzyj cykl wykładów dla osób, które świadomie podchodzą do edukacji swojego dziecka.