Kurs online

Silna marka Twojej szkoły

Porządek Wizerunek Cele Rozwój

   Zamów kurs    Więcej

Silna marka Twojej szkoły

Opis kursu

Silna marka to kurs, który nauczy Cię, w jaki sposób krok po kroku pracować nad wizerunkiem swojej marki, tak aby był on spójny z celami, jakie sobie stawiasz, a w dalszej perspektywie zaowocował rozwojem, który pozytywnie wpłynie na stan Twojego konta.

Branża edukacyjna charakteryzuje się tym, że szkoły językowe prowadzone są zazwyczaj przez osoby, które mają spore doświadczenie merytoryczne, jeśli chodzi o nauczanie i metodykę nauczania, ale mniejsze, jeśli chodzi o biznes i twardą wiedzę z zakresu budowania marki, marketingu, PR i wizerunku. Często właściciele szkół mają na swojej głowie mnóstwo obowiązków, a co za tym idzie, trudno im zaplanować wszechstronny rozwój w każdej dziedzinie. Zdecydowanie łatwiej krok po kroku zaplanować zmiany w szkole, korzystając z rad praktyka, osoby z branży.

Dlatego właśnie przygotowaliśmy kurs przeznaczony dla managerów szkół językowych, który omawia najważniejsze kwestie związane z budowaniem silnej marki i jej rozwojem.  

Korzyści

 • Przemyślisz fundamenty swojej szkoły i wytyczysz sobie ścieżkę działań i rozwoju
 • Zbudujesz spójny wizerunek Twojej szkoły w świecie online i offline
 • Przeanalizujesz i wdrożysz działania związane z kadrą pracującą w Twojej szkole
 • Przyjrzysz się swoim klientom z innej perspektywy
 • Ustalisz, jaką rolę chcesz pełnić w Twojej szkole
 • Brzmi ciekawie? Zamów kurs już teraz!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla:

 • właścicieli szkół językowych
 • managerów szkół językowych

Co zawiera kurs?

 • 9 odcinków
 • ponad 4h nagrań
 • 26 praktycznych zadań do wykonania
 • 6 miesięcy dostępu do materiałów video
 • Odcinek 0 - Co to znaczy silna marka?
 • Odcinek 1 - Moja szkoła czyli co?
 • Odcinek 2 - Nazwa i logo
 • Odcinek 3 - Dobre pierwsze wrażenie - online
 • Odcinek 4 - Dobre pierwsze wrażenie - offline
 • Odcinek 5 - Ludzie związani ze szkołą
 • Odcinek 6 - Punkty styku klienta z marką
 • Odcinek 7 - Silna marka dobrze sprzedaje
 • Odcinek 8 - Właściciel czy lider?

   Zamów kurs

Już teraz zobacz Odcinek 0 i poznaj nasze pierwsze wskazówki!

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz naszego e-booka i wykonaj samodzielnie ćwiczenia.

   Pobierz e-book

Twórcy kursu

 • Ola Komada

  Ola Komada

  Autorka

  Ola Komada – absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, lektor, metodyk, a następnie dyrektor zarządzający i metodyczny w sieci szkół językowych CLAN na Górnym Śląsku, gdzie kierowała współpracą kilkudziesięciu lektorów i kilkuset klientów rocznie. Współautorka Teddy Eddie, Savvy Ed i Edward’s League, z których korzysta obecnie ponad 50 000 uczniów w Polsce (i nie tylko). Prezes zarządu oraz dyrektor metodyczny Edu Bears, w którym sprawuje nadzór nad rozwojem firmy i jej marki.

  W pracy stawia na relacje i jak najczęstszy kontakt z właścicielami akredytowanych centrów metody Teddy Eddie, tak aby być na bieżąco z problemami i wyzwaniami branży. Z racji skali (blisko 300 szkół w sieci) pomaga jej w tym kilkunastoosobowy zespół specjalistów, którym na co dzień zarządza z siedziby głównej firmy na Górnym Śląsku.

  Od kilku lat Ola zajmuje się tematem budowania silnej marki przez szkoły językowe. To zagadnienie ją fascynuje, a podchodzi do niego z perspektywy filologa i managera praktyka, znającego realia czasowe i finansowe kontrahentów. Wiedzę zdobytą podczas wystąpień, webinariów i lektury e-booków przekuła w kurs online – SILNA MARKA. Teraz we własnym e-booku pokazuje szkołom ścieżkę, na którą warto wejść, aby budować profesjonalną i nowoczesną szkołę językową.

 • Julia Adamczak

  Julia Adamczak

  Współpraca

  Julia Adamczak – Marketing Specialist w firmie Edu Bears. W projekcie „Silna marka Twojej szkoły” była odpowiedzialna za koordynację wszystkich elementów kursu, wstępną redakcję treści i przygotowanie materiałów dotyczących social mediów.

Zacznij budować wizerunek swojej marki już dziś!

Zapisz się na kurs!    Zamów kurs

Opinie

Edyta Werner
Edyta Werner

właścicielka szkoły językowej LINCOOL English School Zdzieszowice

"Silna marka Twojej szkoły" charakteryzuje się bogactwem merytorycznym, przystępnym językiem i praktycznymi wskazówkami. Treści skłaniają do refleksji i motywują do działania. Kurs polecam zarówno tym osobom, które myślą o otwarciu własnej szkoły językowej, jak i właścicielom, którzy utknęli w miejscu i zastanawiają się nad tym, w jaki sposób ruszyć do przodu.

Adam Podsiadły
Adam Podsiadły

właściciel Szkoły Języków Obcych LONDONER z Opoczna

Głównymi zaletami kursu są bardzo ciekawe, niesztampowe ćwiczenia, które pomagają wdrożyć nabytą wiedzę, nastawienie na praktyczne aspekty budowania silnej marki oraz treści oparte na dużym doświadczeniu we współpracy ze szkołami językowymi.  Polecam właścicielom szkoły, którzy myślą o zbudowaniu stabilnej i zyskownej placówki.

Ewelina Dagiel-Surmańska
Ewelina Dagiel-Surmańska

właścicielka szkoły językowej WHAT’S UP Barczewo

Duża liczba praktycznych wskazówek i przykładów sprawia, że kurs "Silna marka Twojej szkoły" gwarantuje wysoką skuteczność (pod warunkiem pracy własnej). Dzięki niemu uświadomiłam sobie m.in., jak mocno zwracam uwagę na sposób komunikacji z klientami. Od razu zrobiłam też przegląd własnych materiałów reklamowych i mam pomysły na kolejne zmiany.

Kup kurs "Silna marka Twojej szkoły"!

 • 790 zł brutto 642.28 zł netto
 • 553 zł brutto 449.59 zł netto
  Cena dla Akredytowanych Centrów Metody Teddy Eddie i Savvy Ed

FAQ

Jak mogę się zapisać na kurs?

Aby skorzystać z kursu, Zamów dostęp.

Jakie są wymagania sprzętowe, aby bez problemu korzystać z kursu?

Komputer, komórka lub tablet z dostępem do internetu oraz najnowszą wersją przeglądarki Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam dostęp do materiałów?

Po złożeniu zamówienia w przeciągu 3 dni roboczych otrzymasz fakturę VAT. Po 3 dniach roboczych od zaksięgowania wpłaty otrzymasz dostęp do platformy Bears’ Station (bs.edubears.pl), na której znajdują się materiały.

Jak się zalogować?

Dostęp do materiałów przez platformę Bears’ Station (bs.edubears.pl). Dane dostępowe to Twój adres e-mail oraz ustalone podczas rejestracji hasło.

Gdzie mogę się zgłosić po pomoc techniczną?

Odnośnie platformy Bears’ Station: napisz na bs@edubears.pl Odnośnie zakupu i kursu: napisz na kursy@edubears.pl.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, po złożeniu zamówienia w przeciągu trzech dni roboczych otrzymasz fakturę VAT.

Jak długo mam dostęp do materiałów?

Dostęp do materiałów przyznajemy na 6 miesięcy.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Nie, płatność należy zrealizować w całości.

Masz dodatkowe pytania?    Skontaktuj się z nami!

Kontakt

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”), zostałem/am poinformowany/a, że: 1) Administratorem moich danych osobowych jest Edu Bears sp. z o.o. sp.k., ul. Pszczyńska 69, 44-100 Gliwice, NIP: 631 266 05 60, REGON: 363 507 143, KRS 0000748549, Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, email: office@edubears.pl, tel.: + 48 661 991 992; 2) dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu skontaktowania się ze mną przez Administratora w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego – na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, którym jest odpowiedź na zadane pytanie (art. 6 ust. 1 lit. f RODO); 3) moje dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom które przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora takim jak podmioty, które dostarczają usługi lub rozwiązania informatyczne Administratorowi; 4) Administrator może korzystać z narzędzia ułatwiającego wysyłanie zbiorczej korespondencji mailowej dostarczanego przez Sendgrid Inc. z siedzibą w USA; w związku z tym dane osoby, do której jest wysyłana korespondencja mogą zostać przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy; Sendgrid Inc. jest podmiotem, który przetwarza dane osobowe na podstawie Standardowych Klauzul Umownych przyjętych przez Komisję Europejską, o których mowa w art. 46 RODO, zawartych między Administratorem a Sendgrid Inc. i zapewnia odpowiedni poziom ochrony danych; 5) dane osobowe przetwarzane w celu skontaktowania się ze mną przez Administratora w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego, Administrator przechowuje przez okres 3 lat od ich zebrania lub do czasu, kiedy Administrator zdecyduje o ich usunięciu; 6) przysługują mi następujące prawa: a) prawo dostępu do podanych przeze mnie danych osobowych oraz prawo otrzymania ich kopii; b) prawo do sprostowania danych osobowych; c) prawo do usunięcia danych osobowych; d) prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych; e) prawo do przeniesienia danych osobowych; f) prawo sprzeciwu wobec przetwarzania podanych danych osobowych; g) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego; 7) w celu skorzystania z jakiegokolwiek prawa, o którym mowa wyżej mogę skierować do Administratora żądanie pisemnie na adres Edu Bears sp. z o.o. sp.k., ul. Pszczyńska 69, 44-100 Gliwice lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres office@edubears.pl; 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak w przypadku ich niepodania niemożliwe będzie skontaktowanie się z Administratorem.

  pokaż całą informację