Witamy w nowym roku szkolnym 2016/17. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-7 lat do uczestnictwa w kursach Teddy Eddie, które prowadzone są w całej Polsce, obecnie w blisko 160 lokalizacjach. Dokładną mapkę szkół, którą staramy się aktualizować na bieżąco (nowe lokalizacje cały czas powstają) znajdziecie Państwo tutaj:

MAPA SZKÓŁ TEDDY EDDIE

Obecnie w centrali Teddy Eddie praca wre, nadzorujemy produkcję i pakowanie tysięcy zestawów kursanta, które trafią do naszych uczniów, szkolimy kadrę w nowych szkołach, które zakupiły licencję (na naszych listach jest blisko 200 lektorów, przejdą oni bardzo treściwe i praktyczne szkolenie z metody), za moment na stronie pojawi się link do naszej nowości – PLACU ZABAW, czyli interaktywnych gier, bajeczek i piosenek, prawdziwego bogactwa językowego, z którego każdy nasz kursant będzie korzystał GRATIS.

Zachęcamy do skorzystania z lekcji pokazowych Teddy Eddie, które organizowane są w akredytowanych centrach metody we wrześniu, można „sprawdzić nas” przed podjęciem ostatecznej decyzji. Bieżące informacje o terminach i miejscach umieszczamy na Facebooku, o tutaj:

FACEBOOK TEDDY EDDIE

Życzymy pełnego sukcesów językowych nowego roku szkolnego i mamy nadzieję – do zobaczenia!