Kursy Teddy Eddie zaczynają się w całej Polsce w różnych terminach, część już wystartowała, dla niektórych właśnie 26 września jest datą początkową, w innych szkołach dzieci będą jeszcze musiały z tydzień-dwa poczekać na swojego Misia, gdyż kursy startują dopiero z początkiem października. Początek zajęć zależy od tradycji i polityki szkoły, która posiada licencję na prowadzenie zajęć Teddy Eddie. Kurs składa się z minimum 60 spotkań po 35 lub 45 minut, zatem dzień rozpoczęcia może być dowolny, zawsze jednak mamy tak zaplanowane, aby nasi mali kursanci skończyli zajęcia w czerwcu i radośnie oddelegowali się na wakacje.

Do wakacji jednak jeszcze dość daleko, zatem zapraszany teraz do szkół Teddy Eddie, odbywają się tam jeszcze lekcje pokazowe, a w momencie gdy kursy już startują można przyjść i zobaczyć już tradycyjną lekcję. Do kursu Teddy Eddie można dołączyć nawet po rozpoczęciu roku szkolnego z racji tego, że prowadzany jest on na zasadzie przedszkola językowego i składa się ze stałych, cyklicznych powtórek. Listę szkół Teddy Eddie można znaleźć TUTAJ.

Nasi uczniowie robią bardzo szybkie postępy, również dzięki temu, że posiadają bogaty zestaw ucznia, a w nich płyty audio, których powinni jak najczęściej słuchać w domu. „Osłuchane” dzieci o wiele lepiej radzą sobie na zajęciach, szybciej też opanowują nowy materiał, gdyż język obcy przyswajają niejako naturalnie, podobnie jak kiedyś, gdy uczyły się pierwszego, ojczystego języka. Co jeszcze prócz płyty znajduje się w zestawie Teddy Eddie można zobaczyć TUTAJ.

Przypominamy  też o naszej super nowości – dla wszystkich kursantów Teddy Eddie mamy darmowy roczny dostęp do PLACU ZABAW, czyli platformy multimedialnej, na której dzieci mogą dodatkowo osłuchiwać się z językiem angielskim podczas rozwiązywania gier, w trakcie wesołych zabaw i interaktywnych ćwiczeń. Próbkę można zobaczyć TUTAJ, natomiast pełny dostęp tylko po zalogowaniu się kodem dostępnym w zestawie kursanta.

 

ŻYCZYMY DUŻO SUKCESÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/17!