Zajęcia w szkołach językowych, które są akredytowanymi centrami metody Teddy Eddie, powoli dobiegają końca. Jeszcze chwila i dzieci, wraz z dyplomem, raportem o postępach i małą niespodzianką na głowie (napiszemy o tym wkrótce) oddalą się na wakacje. Ale jesli myślicie, że nasz Teddy Eddie w tym czasie tylko śpi w skarpecie albo się nudzi to jesteście w błędzie.

Przedstawiciele naszych akredytowanym centrów pojawiają się na rożnych wydarzenia – piknikach, festynach, imprezach przedszkolnym, miejskich i osiedlowych. Mamy swoje szkoły już w ponad 180 lokalizacjach (SPRAWDŹ GDZIE), więc duża szansa, że będąc na imprezie plenerowej natkniecie się Państwo na… misia.

Zachęcamy aby podchodzić do naszych stoisk, gdyż nie tylko oferują one ciekawe konkursy z nagrodami dla najmłodszych, ale również można przy nich uzyskać informację o kursach Teddy Eddie, które odbywać się będą w najbliższej okolicy od września, można się również zapisać na lekcje pokazowe, do czego szczególnie zachęcamy, gdyż wyznajemy zasadę: „nie kupuj misia w worku, sprawdź nas!”

Zatem… do zobaczenia w terenie!

Poniższe zdjęcia zostały wykonane podczas wydarzeń organizowanych przez nasze akredytowane centra w Krakowie – Szkoła Feniks, w Bydgoszczy – Szkoła My English Language Centre oraz w Teresinie – Szkoła Progress.

Jeśli chcieliby Państwo, aby Miś Eddie uatrakcyjnił imprezę, którą organizujecie, a nie potraficie znaleźć najbliższej akredytowanego centrum – prosimy o kontakt z nami, mail: office@teddyeddie.pl

progress teresin   melc2  melc

 

feniks2 feniks feniks2