Zapraszamy wszystkich rodziców kursantów Teddy Eddie do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem: „Podziel się wrażeniami Twojego dziecka z pierwszych lekcji Teddy Eddie”

Co należy zrobić? Zasady są proste:

W komentarzu pod postem konkursowym, który pojawi się w dniu 05.10.2017 r. o godz. 10:00 na naszym fanpage Teddy Eddie pod adresem: https://www.facebook.com/TeddyEddieAngielski należy podzielić się pierwszymi wrażeniami Twojego dziecka z lekcji Teddy Eddie, a następnie pod tym komentarzem zebrać minimum 10 polubień od swoich znajomych. Polubienia muszą pochodzić od prawdziwych znajomych, którzy ewentualnie w ciągu 24 godzin będą w stanie potwierdzić, że polubili komentarz konkursowy. Osoby, które spełnią oba warunki wyżej opisane znajdą się w finale naszej zabawy.

Spośród osób, które znajdą się w finale zabawy jury w składzie: Ola Komada, Elżbieta Berka i Ewa Tychowicz wybierze 2 najbardziej oryginalne i najciekawsze komentarze i spośród nich wybierze zwycięzcę konkursu, który otrzyma nagrodę w postaci bonu o wartości 100 zł do sklepu SMYK, a druga osoba otrzyma bon o wartości 50 zł do sklepu SMYK.

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu