W niektórych województwach wciąż trwają ferie zimowe, w innych dzieci jeszcze na nie czekają, ale w kilku ferie już dawno minęły i rozpoczął się drugi semestr.

Jeśli Twoje dziecko nie uczęszcza jeszcze na kurs językowy warto zorientować się czy w najbliższym Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie (sprawdź na naszej mapie) nie tworzą się nowe grupy Teddy Eddie. Można też podpytać czy szkoła rekrutuje kursantów do istniejących już grup – dziecko wtedy ma szansę „spróbować” sobie jak odnajduje się na zajęciach w istniejącej już grupie – nasi partnerzy zazwyczaj oferują próbny gratisowy tydzień bez zobowiązań.

Dlaczego warto?

Po pierwsze dlatego, że  z nauką języka nie ma co zwlekać! Każde pół roku to w rozwoju dziecka kamień milowy, a każde 6 miesięcy zwłoki to mniejsza szansa, że w przyszłości nasza pociecha będzie traktowała język angielski jako coś swojego, naturalnego.

Po drugie, metoda Teddy Eddie jest tak przemyślana, że dzieci mogą dochodzić do istniejących już grup przez cały okres trwania kursu – dlaczego tak jest  przeczytaj tutaj : Kurs językowy: tylko i zawsze od początku …? W ramach zestawu kursanta mały uczeń dostaje dostęp do wszystkich utworów wprowadzanych w danym roku szkolnym, więc może osłuchiwać się z piosenkami i historyjkami, których nie przerabiał na zajęciach. Nasza aplikacja Plac Zabaw (WWW.PLACZABAW.TEDDYEDDIE.PL) również pozwala na ćwiczenie materiału z całego roku, w sposób niebywale dla dziecka przyjemny – w formie gier na tablecie lub komputerze.

A po trzecie… nie ukrywamy, ze na drugi semestr można często zgarnąć całkiem przyjemny RABACIK 🙂