Bydgoszcz

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Bydgoszcz

Chcesz, aby Twoje dziecko osiągnęło w przyszłości sukces zawodowy? Już dziś zainwestuj w skuteczne metody nauczania angielskiego. Partnerzy Edu Bears oferują profesjonalny angielski dla dzieci w Bydgoszczy, przeznaczony dla słuchaczy od drugiego do dziesiątego roku życia.

Nauka angielskiego dla dzieci z Bydgoszczy i okolic

Autorski program opiera się o dwie metody nauczania. Pierwsza z nich, to Teddy Eddie, która przeznaczona jest dla najmłodszych słuchaczy pomiędzy drugim a siódmym rokiem życia. Teddy Eddie posiada także starszego brata. Jest nim Savvy Ed. Ta metoda obejmuje naukę nieco starszych dzieci, od siódmego do dziesiątego roku życia. To nie koniec naszej oferty. Prowadzona jest również Akademia Rodzica. Partnerów Edu Bears można znaleźć na terenie całej Polski oraz w Czechach. Angielski dla dzieci prowadzony jest także w Bydgoszczy.

Język angielski dla dzieci – sprawdź ofertę

Dlaczego tak wielu słuchaczy poleca metody od Edu Bears? Przede wszystkim, podstawą jest tutaj połączenie doświadczenia z prawdziwą pasją, jaką jest przekazywanie wiedzy maluchom. Od wielu lat prowadzone są zajęcia dla 2 latka, dla 3 latka, a także dla 4 latka. Język angielski dla dzieci nie jest tak trudny, jak może się początkowo wydawać i nawet bardzo małe dziecko posiada predyspozycje do tego, aby zacząć się go uczyć. Trzeba jednak wiedzieć, w jaki sposób przekazywać wiedzę, aby dziecko tego chciało. Kluczem jest zabawa i odpowiednia metodyka.

Efekty nauki będą widoczne bardzo szybko. Maluchy prześcigną w umiejętnościach językowych swoich rówieśników. Pomimo tego, że materiału jest naprawdę sporo, to wiedza przekazywana jest w niezwykle interesujący sposób. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczą w naszych zajęciach. Tutaj naprawdę nie ma czasu na nudę – każde dziecko niezależnie od wieku i poziomu umiejętności będzie zadowolone!

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko uczyło się angielskiego skutecznie i w przyjemnej atmosferze, to koniecznie sprawdź, gdzie w Bydgoszczy działają licencjonowane placówki. Szkoły z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!