Dąbrowa Górnicza

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci w Dąbrowie Górniczej

Setki dzieci pokochały misia Teddy Eddie, dzięki któremu poprzez naukę poznają pierwsze słowa i budują pierwsze zdania po angielsku. Ta nowoczesna metoda nauczania dostępna jest w coraz większej liczbie miast. Jeśli więc mieszkasz w Dąbrowie Górniczej i okolicy, nie zwlekaj, sprawdź, jakie szkoły współpracują z Edu Bears, gdzie nauka angielskiego dla dzieci nie będzie żadnym problemem.

Poziomy adekwatne do wieku – angielski dla dzieci Teddy Eddie

Oferta nauczania przygotowana przez Edu Bears polega na nauczaniu od najmłodszych lat, ale z kładzeniem nacisku na różnorodność zajęć oraz ich ciekawą formę. Latający dywan czy teatrzyk z udziałem najmłodszych to tylko niektóre z nich. Naukowo udowodniono, że dzieci, które od najmłodszych lat mają kontakt z językami obcymi, przyswajają słownictwo o wiele szybciej, niż te, które zaczęły w późniejszym czasie. Poza tym, zdolność zapamiętywania, nawet 3 latków, jest na tyle rozwinięta, że dzieci chłoną wiedzę z dużą chęcią i zapałem. Takie zajęcia są idealne nawet dla 2 latka, a także starszych dzieci.

O ile w dużych miastach, jak Kraków, czy Warszawa dostęp do różnych metod nauczania nie był nigdy problemem, o tyle w mniejszych miastach ciężko było znaleźć dobre placówki. Jednak Edu Bears nawiązało współpracę z licznymi partnerami. Angielski dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim to szereg szkół językowych z licencją o najwyższej renomie.

Innowacyjne metody także dla rodziców

Na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że poza misiem Teddy Eddie, który zachęca dzieci w wieku 2-7 lat do nauki języka, jest także druga grupa wiekowa stworzona z myślą o tych, którzy kontynuują naukę, Savvy Ed. Cały program nauczania obejmuje dzieci od 2 do 10 roku życia. Akademia rodzica z kolei powstała z myślą o uświadomieniu rodziców, jak ważny jest kontakt z językiem już od najmłodszych lat, nawet dla 3 latka czy 4 latka. Seria warsztatów i wykładów porusza tematykę związaną z obcowaniem z językiem także poza miejscem zajęć. Poza Akademią Rodzica ważnym eventem jest także Synergy Garden, organizowane w tym roku po raz piąty. To nic innego jak konferencje, w których biorą udział lektorzy, metodycy oraz właściciele akredytowanych centrum. Wspólnie pogłębiają swoją wiedzę z zakresu nauczania najmłodszych.

Nie czekaj, sprawdź, gdzie angielski dla dzieci jest dostępny najbliżej Twojego miejsca zamieszkania i zapisz swoje dziecko już dziś. Zajęcia są idealne dla 2 latka i starszych dzieci.