Gdynia

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Gdynia

Spraw, aby Twoje dziecko miało szansę na jak najlepszy rozwój już w pierwszych latach życia! Innowacyjny angielski dla dzieci w Gdyni to niesztampowa propozycja przeznaczona dla 2 latka i dla nieco starszych dzieci. Autorskie programy Teddy Eddie oraz Savvy Ed to propozycja od partnerów Edu Bears.

Nauka angielskiego dla dzieci z Gdyni i okolic – ciekawe zajęcia

Nigdzie indziej nie znajdziesz tak nowoczesnych rozwiązań, jeżeli chodzi o naukę języka angielskiego, jak w Edu Bears. Gwarancją innowacyjności stosowanych rozwiązań jest czołowa marka Teddy Eddie. Ta metoda nauczania najmłodszych dzieci stosowana jest w 200 szkołach na terenie całego kraju i w Czechach. Teddy Eddie to język angielski dla dzieci, które ukończyły drugi rok życia, a jeszcze nie ukończyły siedmiu lat. Starszy brat Eddiego, Savvy Ed skierowany jest z kolei do dzieci pomiędzy 7, a 10 rokiem życia. Obydwa programy cechuje kreatywność, innowacyjność, a także niezwykle wysoko zawieszona poprzeczka.

Język angielski dla dzieci – kursy, jakich jeszcze nie było

Programy nauczania oferowane w sieci placówek Teddy Eddie są przede wszystkim niesłychanie ambitne, a jednocześnie prowadzone w taki sposób, że przyswojenie ogromu słownictwa dla 2 latka nie jest większym problemem. W procesie nauczania wykorzystywane są autorskie nagrania i ilustracje. Bohaterowie książek piszą listy z krajów leżących na odległych kontynentach, wzbudzając w maluchach chęć poznania świata.

Należy pamiętać o tym, że zajęcia dla 3 latka czy dla 4 latka nie mogą być nudne! Kreatywność to nasze drugie imię, dlatego słuchacze przyswajają słownictwo w oparciu o ciekawe aranżacje muzyczne. W żadnym w wypadku nie są one infantylne – zdarzają się nawet rockowe hity. Takie podejście do metodyki nauczania powoduje, że język angielski dla dzieci to zajęcia, na które maluchy przychodzą z wielką radością.

Zależy Ci na tym, aby nauka Twojego dziecka już od pierwszych lat jego życia była jak najbardziej efektywna? Najwyższy poziom nauczania znajdziesz w licencjonowanych placówkach! Sprawdź, gdzie w Gdyni działają partnerzy Edu Bears.