Kielce

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Nowatorska nauka języka – angielski dla dzieci w Kielcach

Znajomość języka angielskiego we współczesnym świecie jest obowiązkowa – to przepustka do dorosłego życia w globalnym społeczeństwie. Start w dorosłość ułatwiają partnerzy Edu Bears, oferujący angielski dla dzieci w Kielcach w oparciu o nowatorskie metody Teddy Eddie i Savvy Ed. Powstały one na podstawie wieloletnich doświadczeń i wiedzy pedagogów, którzy specjalizują się w nauce języka angielskiego.

Nauka angielskiego dla dzieci w oparciu o metodę Teddy Eddie

Metoda nauki języka Teddy Eddie to rozwiązanie, które sprawdzone zostało w wielu szkołach w całym kraju i Czechach. Dzieci i rodzice podkreślają, że jest to forma nauki łącząca ją z zabawą, która jednocześnie pobudza motywację młodego człowieka do poznawania nowych zwrotów i słówek w języku angielskim. Powstała ona z myślą dla przedszkolaków i uczniach pierwszej klasy szkoły podstawowej. Ich starsi koledzy mogą kontynuować naukę na kursie Savvy Ed. Nie zapomniano również o rodzicach, dla których przygotowano zajęcia w ramach Akademii Rodzica. Mogą uczestniczyć w wykładach, które nakierują ich na to, jak wprowadzać dzieci w świat języka angielskiego, tak by nie czuły się przymuszone, a jedynie zachęcone.

Teraz również mieszkańcy Kielc i okolic mogą skorzystać z oferty i wraz z partnerami Edu Bears obserwować, jak dzieci czynią postępy, a angielski staje się dla nich przysłowiowym chlebem powszednim. Zadowoleni rodzice i uczniowie są gwarantem, że język angielski dla dzieci z licencjonowanymi szkołami to rozwiązanie, któremu warto zaufać.

Nauka angielskiego dla dzieci – jeszcze nigdy nie była tak łatwa

Nauka metodami od Edu Bears sprawdzi się już dla 2 latka. Dzieci w czasie lekcji w naturalny sposób przyswajają angielskie słownictwo i uczą się je wykorzystywać w codziennych sytuacjach. Język angielski dla dzieci staje się naturalnym sposobem porozumiewania się. Lekcje zawsze prowadzą lektorzy z pasją, którzy w sposób kreatywny, zgodnie z najnowszymi trendami przekazują maluchom wiedzę i umiejętności.

Sprawdź, w jakich licencjonowanych placówkach w Kielcach organizowane są zajęcia z języka angielskiego w oparciu o metody Edu Bears. Zapraszamy do kontaktu!