Nowy Sącz

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Czy nauka może być też zabawą? Czyli skuteczny język angielski dla dzieci

Nauka języka angielskiego jest wprowadzana już na wczesnym etapie edukacji. Zarówno w szkołach, jak i przedszkolach organizowane są zajęcia, które wprowadzają dzieci w języki obce. Jednak warto wybrać takie miejsce, gdzie nauka będzie prosta i przyjemna, a takie jest właśnie nauczanie w licencjonowanych placówkach Edu Bears w Nowym Sączu.

Kiedy najlepiej zacząć – czyli angielski dla dzieci metodą Edu Bears

Jest wiele sprzecznych opinii na temat tego, jaki wiek jest najlepszy na rozpoczęcie nauki języka angielskiego. Bardzo ważne jednak jest, żeby nawet zaczynając wprowadzać naukę od najmłodszych lat, skupić się bardzo na formie, w jakiej jest to przekazywane. Metoda Teddy Eddie polega na wprowadzeniu nauki już dla 3 latka czy 4 latka, jednak jest to taka forma, która oparta jest na zabawie. W tym wieku dziecko z powodzeniem może przyswajać pierwsze słówka w języku angielskim, a zabawy z kolorowymi makietami, opowiadaniami w formie prostych bajek i tym podobne, przy okazji zapewniają dziecku porcję rozrywki.

Kilka etapów nauki języka angielskiego

Dużą zaletą odróżniającą Edu Bears od innych programów jest fakt, że podział na kategorie wiekowe jest bardzo duży. Język angielski dla dzieci to nauka zaczynając od 2 latków, poprzez starsze dzieci, aż do 7 latków. Program jest dostosowany nie tylko trudnością, ale także zróżnicowaniem i doborem ćwiczeń. Jednak nie da się ukryć, że praca w małych grupach i poprzez zabawę przynosi bardzo dobre efekty. Nie tylko przyswajanie wiedzy, ale także jej utrwalanie jest bardzo ważne, dlatego powstała także Akademia Rodzica, podczas której poruszane są tematy o obcowaniu z językiem, także poza miejscem zajęć.

Zastanawiasz się, czy 2 latka to za wcześnie na naukę języka angielskiego? Znajdź placówkę w Nowym Sączu, która współpracuje z Edu Bears i przyjdź zobaczyć, na czym polegają zajęcia. Sprawdź w Internecie opinie na temat tego, gdzie w Nowym Sączu i okolicy można dokonać zapisu i przyjdź przekonać się na własne oczy. Lektorom szkół partnerskich Edu Bears także zależy na dobru Twojego dziecka. Nie czekaj, sprawdź już dziś i skorzystaj z najlepszej metody nauczania, jaka jest obecnie dostępna.