Opole

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski od najmłodszych lat Opole

Zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment, żeby Twoje dziecko zaczęło naukę języków obcych? Chcesz, żeby nauka była dla niego połączeniem edukacji i dobrej zabawy? Nie czekaj dłużej. Angielski dla dzieci w Opolu prowadzony metodą Teddy Eddie to najlepszy wybór.

Język angielski dla dzieci z Opola od najmłodszych lat

Lata doświadczenia oraz liczne sukcesy kadry z Edu Bears potwierdzają, że nauka już dla 2 latka jest najlepszym wyborem. Nauka angielskiego dla dzieci to wyjątkowa oferta, która jest skierowana dla najmłodszych. Pierwszy poziom został przygotowany z myślą już o dwulatkach, a sam dobór scenariusza zajęć jest bardzo różnorodny i przemyślany. Opiera się on przede wszystkim na różnorodności, dzięki czemu nawet Ci najmłodsi potrafią skupić swoją uwagę i poprzez naukę, rozpoczynać przygodę z językiem.

Zabawa i nauka języka angielskiego jednocześnie

Jeśli zastanawiacie się, do jakiej szkoły językowej wysłać 3 latka lub 4 latka, to partnerzy Edu Bears będą najlepszym wyborem. Podział na liczne kategorie wiekowe najlepiej świadczy o tym, że specyfika zajęć jest dopasowana do każdego wieku indywidualnie. Nauka języka angielskiego poprzez zabawę sprawia, że dzieci przyswajają słownictwo w bardzo naturalny sposób.

Zupełnie inne zabawy oraz program są skierowane do starszych grup wiekowych. Szeroki wachlarz ćwiczeń sprawia, że licencjonowane placówki Edu Bears wyróżniają się ofertą nauki języka angielskiego w Opolu i okolicy. Warto także wspomnieć o tym, że twórcy, jako pierwsi wyszli z inicjatywą angażowania rodziców, tworząc Akademię Rodzica. Seria wykładów dla rodziców pokazuje, jak ważne jest, aby edukacja języka angielskiego nie kończyła się w momencie wyjścia z zajęć, ale by dziecko miało kontakt z językiem także w domu.

Nowatorskie podejście do nauki języka angielskiego sprawia, że jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko rozpocznie swoją edukację – licencjonowane placówki Edu Bears w Opolu są najlepszą opcją. Sprawdź, gdzie najbliżej odbywają się zajęcia. Najlepszym dowodem na ich skuteczność jest uśmiech dzieci podczas zajęć oraz fakt, że w trakcie tej zabawy mogą się wiele nauczyć.