Słupsk

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Kreatywna nauka – język angielski dla dzieci w Słupsku

Nauka języków obcych jest kluczowa nie tylko w późniejszym życiu, kiedy szukamy pracy. W obecnych czasach, gdzie możliwości styczności z innymi kulturami są naprawdę duże, warto pielęgnować potrzebę poznawania nowych języków i kultur od najmłodszych lat. Już nie tylko w większych miastach, ale także tych małych jak choćby Słupsk dostępne są metody nauczania języka angielskiego stworzone z myślą o najmłodszych.

Nauka i zabawa dla 2 latka – tylko w licencjonowanych placówkach Edu Bears

Program nauczania, jaki oferuje swoim podopiecznym Edu Bears, stawia nie tylko na samą naukę języka angielskiego, ale także na ogólny rozwój dziecka, czy to 2 latka, czy starszych, na przykład 3 latka, czy 4 latka. Poprzez wprowadzenie różnego rodzaju gier i zabaw rozwijane są także inne umiejętności, jak choćby na przykład zmysł poznawczy i nauka komunikacji. Aż siedem różnych poziomów w akademii nauczania jest bardzo dobrze i dokładnie przemyślane, a ich fenomen polega na dopasowaniu poziomu nauki do wieku, a tym samym możliwości dziecka. Pierwsza grupa obejmuje 2-latki, które w pierwszym kontakcie z językiem angielskim uczą się podstawowych słówek. Kolorowe plansze z obrazkami są tu sporą pomocą i ułatwieniem. Nauka angielskiego dla dzieci to idealny wybór dodatkowych zajęć.

Przemyślane etapy nauki języka angielskiego dla dzieci

Im dziecko starsze, tym bardziej zaawansowane stoją przed nim zadania. Metoda Teddy Eddy prowadzi dziecko przez poznanie pierwszych słówek, konstruowanie zdań aż do płynnego czytania. Dzięki temu, że z Edu Bears współpracuje coraz więcej placówek, język angielski dla dzieci w Słupsku to szereg miejsc stworzonych z myślą o Twoim dziecku.

Jeśli więc zastanawiasz się, czy to najwyższa pora, aby Twoje dziecko zaczęło naukę języka angielskiego, odpowiedź jest jedna – tak. Małe i kameralne grupy dedykowane dla 2 latka i starszych oraz wykwalifikowana kadra sprawiają, że metody Edu Bears są najlepszym wyborem. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie oraz fakt, że w tak krótkim czasie firma rozszerzyła swoją działalność. Dodatkowym atutem jest fakt, że z myślą o rodzicach powstała także Akademia Rodzica, podczas serii zajęć i wykładów będą oni mogli poznać bliżej, jak ważne jest obcowanie dziecka z językiem.

Sprawdź, gdzie nauka angielskiego dla dzieci jest dostępna najbliżej Ciebie i nie odkładaj decyzji o zapisie.