Sosnowiec

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Sosnowiec

Spraw, żeby Twoje dziecko miało łatwiejszy start w przyszłość, niż jego rówieśnicy. Zadbaj o to, aby mogło uczyć się języka angielskiego od najmłodszych lat. Angielski dla dzieci w Sosnowcu to wyjątkowa propozycja, obok której nikt nie powinien przejść obojętnie.

Nauka angielskiego dla dzieci z Sosnowca i okolic – już od drugiego roku życia

Oferta edukacyjna Edu Bears obejmuje zajęcia z języka angielskiego, które przeznaczone są dla małych dzieci. Autorski program nauczania Teddy Eddie przystosowany został w taki sposób, aby efektywnie nauczać maluchy między 2 a 7 rokiem życia. Dla słuchaczy, którzy ukończyli 7 rok życia, przewidziana została inna, równie interesująca propozycja. Jest nią starszy brat Eddiego, Savvy Ed. Język angielski dla dzieci w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotny. Bez znajomości języków obcych trudno jest dostać interesującą pracę. Można ułatwić dziecku start w dorosłość, zapisując je jak najwcześniej na zajęcia z angielskiego.

Język angielski dla dzieci – ciekawe zajęcia dla maluchów

Co sprawia, że zajęcia oparte o metody od Edu Bears są tak bardzo ciekawe, że na terenie całego kraju i w Czechach przyciągnęły już ponad dwadzieścia tysięcy słuchaczy? Sekret tkwi w sposobie przekazywania wiedzy. Język angielski dla dzieci powinien mieć przede wszystkim atrakcyjną formę dostosowaną do wieku maluchów. Dla 2 latka, dla 3 latka, dla 4 latka czy dla dzieci nieco starszych – wszystkie zajęcia dla słuchaczy są prowadzone przy wykorzystaniu najgłębszych pokładów kreatywności. Kadra to zawsze pasjonaci nauczania, którzy stawiają na niebanalność oferty. Magiczny latający dywan, oryginalne aranżacje piosenek czy kreatywne listy opisujące dalekie podróże bohatera podręcznika, to tylko wybrane aspekty powodujące, że język angielski dla dzieci staje się ogromną przygodą nawet dla 2 latka.

Propozycja wydała Ci się ciekawa? Chcesz realnie wpłynąć na rozwój swojego dziecka? Dowiedz się, gdzie w Sosnowcu prowadzone są zajęcia dla dzieci w oparciu o te wyjątkowe metody i jak najszybciej zostań członkiem misiowej drużyny!