Wałbrzych

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Nauka angielskiego w Wałbrzychu i okolicy

Nadszedł ten czas, kiedy nasza pociecha idzie dumnie z plecaczkiem do pierwszego przedszkola i warto zastanowić się, na jakie zajęcia dodatkowe zapisać malucha. Edu Bears to o wiele więcej niż nauka języka angielskiego – to połączenie nowoczesnych metod nauczania oraz zabawy. Sprawdź, w jakich placówkach możesz skorzystać z ich zajęć.

Nauka bez wysiłku, czyli angielski dla dzieci z programem Edu Bears

To jedno z programowych haseł Edu Bears. I rzeczywiście trzeba przyznać, że program jest bardzo ciekawy i urozmaicony. Małe grupy oraz wykwalifikowana kadra sprawiają, że sam proces nauki przebiega bardzo płynnie. Pierwsza grupa wiekowa to nauka już dla 3 latka. Na samym początku nauki metodą Teddy Eddie, dziecko poznaje pierwsze słowa, by w kolejnych etapach konstruować swoje pierwsze zdania. Możemy powiedzieć, że mamy tu do czynienia z niemalże równoczesnym procesem nauki – ojczystego i obcego. Nawet w mniejszych miastach, takich jak Wałbrzych znajdują się placówki, które współpracują z Edu Bears i umożliwiają naukę przy wykorzystaniu tej metody.

Kreatywność i zapamiętywanie poprzez metodę Teddy Eddie

Poza samą nauką języka angielskiego, przy użyciu metody Teddy Eddie dziecko uczy się także trenowania pamięci. Ciekawe i kolorowe plansze oraz szeroki wachlarz różnych ćwiczeń sprawiają, że przy takim urozmaiceniu, dziecko nie może się nudzić – taki angielski dla dzieci to sama przyjemność.

Warto także wspomnieć, że to nowoczesne rozwiązanie edukacyjne poszło o krok dalej niż program nauczania dla dzieci, czy 2-latka czy 3 latka. Z myślą o rodzicach, powstała Akademia Rodzica, gdzie podczas zajęć i wykładów pokazuje się, jak ważne jest obcowanie z językiem od najmłodszych lat. Z resztą sam proces zapamiętywania ćwiczony na wczesnym etapie z pewnością zaprocentuje także w późniejszym czasie, podczas nauki innych przedmiotów. Nie ma więc co odwlekać decyzji o rozpoczęciu nauki, poszukaj placówki Edu Bears w swoim mieście już dziś i zapisz dziecko do odpowiedniej grupy wiekowej. Uśmiech na jego twarzy podczas zajęć będzie dla nas najlepszą odpowiedzią na pytanie, czy było warto.

Jeśli więc szukasz informacji, jaka nauka angielskiego dla dzieci będzie najlepsza, nie czekaj, tylko sprawdź, gdzie w Wałbrzychu są najbliższe placówki.