Włocławek

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Pomocny Miś Teddy Eddie – czyli angielski dla dzieci

Czy 3 latka to dobry czas na naukę języka angielskiego? Zdecydowanie tak. Udowadniają to metodycy z Edu Bears oraz szereg zadowolonych rodziców i ich pociech. Nowoczesne i bardzo indywidualne podejście do wszystkich uczniów sprawiają, że to idealny wybór od najmłodszych lat. Jesteś z Włocławka i okolic? Sprawdź, jakie placówki udostępniają naukę tą metodą.

Nauka nie musi być nudna – angielski dla 3-latka

To jedno z głównych założeń założycieli Edu Bears. Ten system nauczania powstał w oparciu o rozwój dziecka od najmłodszych lat oraz poszerzanie jego horyzontów. Podczas nauki pierwszych słówek w języku angielskim, przy wykorzystaniu metody Teddy Eddie, dziecko, nawet 2 latek, poznaje także zagadnienia z innej tematyki. Zabawa – czyli choćby wykorzystanie kolorowych plansz, zabawa w latający dywan czy historyjki w formie bajek – to tylko niektóre z elementów, jakie pojawiają się podczas nauki. Dzięki temu, że angielski dla dzieci łączy elementy zabawy z edukacyjnymi, przyswajanie wiedzy odbywa się w bardzo naturalny sposób.

Kilka grup wiekowych, w tym także dla 3-latka

Ponieważ Edu Bears proponuje dwustopniową naukę – pierwszy poziom jest przewidziany dla dzieci w wieku 2-7 lat oraz dla starszych 7-10 lat – możemy śmiało mówić o dobraniu poziomu trudności do możliwości dziecka. Łatwo jest zrazić najmłodszych do nauki, dlatego bardzo ważne jest, żeby taka nauka angielskiego dla dzieci była prowadzona w sposób kreatywny i naturalny. Liczne placówki we Włocławku oferują nauczanie przy współpracy z Edu Bears. Pomyślano także o rodzicach i to dla nich powstała Akademia Rodzica. Podczas wykładów poruszane są tematy związane z nauką angielskiego oraz tym, jak istotne jest nauczanie i kontakt z językiem także poza zajęciami.

Szukasz zajęć i nie możesz się zdecydować, co wybrać? Znajdź najbliższą licencjonowaną placówkę i odwiedź ją razem ze swoim dzieckiem. Zobaczysz, że już po pierwszych zajęciach będzie chciało tam wrócić. Zabawa, dzięki której dzieci mogą poszerzać horyzonty, to najlepsza metoda na edukację. Nie czekaj i sprawdź, gdzie znajduje się najbliższa placówka.