Zabrze

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Nauka angielskiego dla dzieci w Zabrzu

Współcześnie nie dziwi nikogo, że dzieci już od najmłodszych lat uczą się języków obcych. Ich znajomość jest niezbędna, by korzystać z możliwości, jakie daje świat. Licencjonowane placówki oferujące naukę metodami Edu Bears to angielski dla dzieci w Zabrzu i okolicach, dający gwarancję skuteczności i radości z nauki. Już przedszkolaki korzystając z rozwiązań, jakie oferuje Teddy Eddie, mogą nauczyć się spontanicznie rozmawiać po angielsku.

Skuteczna nauka angielskiego dla dzieci

Edu Bears to nowatorski projekt edukacyjny stworzony z myślą o najmłodszych. Pierwszy poziom Teddy Eddie może być przeznaczony już dla 2 latka. Jest to flagowa metoda, która testowana była już w 200 placówkach w Polsce i Czechach. Dzieci uczestnicząc w zajęciach, uzyskują dobre efekty i szybko przyswajają nowe słownictwo. Dopełnieniem oferty jest autorski projekt Savvy Ed, przeznaczony dla nieco starszych odbiorców i zajęcia dla opiekunów w ramach Akademii dla Rodziców.

Doświadczenie wielu osób pokazuje, że język angielski dla dzieci przekazywany w sposób kreatywny z wykorzystaniem nowoczesnych metod, łączy naukę z zabawą. Maluchy mają wrażenie, że uczestniczą w niekończącej się przygodzie. Mieszkańcy Zabrza i okolic już teraz mogą skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

Dla Edu Bears nauka angielskiego dla dzieci nie ma tajemnic

To, co wyróżnia ofertę Edu Bears, to kreatywność i dopasowanie do potrzeb najmłodszych dzieci, które uczą się przede wszystkim przez zabawę. Tworząc projekt, wykorzystano najnowszą wiedzę i innowacyjne metody, dzięki którym dzieci w łatwy sposób przyswajają wiedzę, a kolejne słowa czy zwroty w naturalny sposób pojawiają się w użyciu. Dzięki temu nauka angielskiego dla dzieci przynosi efekty, a dzieci doświadczając pierwszych sukcesów, jeszcze chętniej uczestniczą w zajęciach. Zajęcia zawsze prowadzą profesjonaliści z pasją, co jest gwarancją, że uczestnictwo w zajęciach jest prawdziwą radością zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów.

Jeśli chcesz się przekonać, że metody Edu Bears są skuteczne i mieszkasz w Zabrzu, sprawdź, gdzie dokładnie organizowane są zajęcia.