Szkoła języków obcych ATUT w Legnicy powstała z prawdziwej pasji i zamiłowania do przekazywania wiedzy językowej. To jedyne w Legnicy akredytowane centrum metod Teddy Eddie i Savvy Ed. Wyróżniona certyfikatem jakości TGLS, wspiera młode talenty.

O rzeczywistej wartości szkoły języków obcych decydują ludzie. A ludzie w ATUT school są naprawdę wyjątkowi – zarówno kadra menedżerska, jak i lektorska – to pasjonaci, którzy czerpią radość z kontaktów z ludźmi i przekazywania wiedzy językowej.  Są doskonale wykształceni oraz przygotowani do pracy z zastosowaniem nowoczesnych podręczników do nauki języków obcych, bo głównym celem w ATUT school jest efektywność nauczania i zadowolenie uczniów.

W ATUT school obdarzamy każdego słuchacza szacunkiem i życzliwością. Wsłuchujemy się w jego potrzeby, jednocześnie delikatnie je modelując. Dzięki temu nasi uczniowie osiągają doskonałe rezultaty – zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci.

ATUT school to szkoła wyjątkowa, gdzie słuchacze uczą się języków w dwóch doskonale wyposażonych oddziałach w Legnicy: na Osiedlu Kopernik przy ul. Os Kartuska 2 oraz w centrum Legnicy przy ul. Piastowskiej 43. Mieszkańców Lubina zapraszamy do korzystania z zajęć dla dzieci prowadzonych metodą Teddy Eddie w salach lekcyjnych „Zielonej Szkoły” w Lubinie przy ul. Odrodzenia 15. Obsługa klientów z Lubina prowadzona jest przez sekretariat szkoły w Legnicy i wszystkie formalności można załatwić zdalnie.

Odwiedź nas koniecznie zanim podejmiesz decyzję o wyborze szkoły językowej – z pewnością docenisz komfortowe warunki nauki, przejrzyste zasady uczestnictwa w kursach i korzystne zasady płatności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

ATUT school – językowa szkoła przyszłości.

Sprawdź, gdzie uczymy

ATUT School Legnica
ul. Piastowska 43
Legnica Polska
ATUT school Legnica
Oś Kartuska 2 ( boczna Galaktycznej)
Legnica Polska
ATUT school Lubin
Odrodzenia 15
Lubin Polska