CONVERS Centrum Języków Obcych

Centrum języków obcych Convers istnieje na rynku od 2003 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak uczyć języków obcych zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe. Dbamy o to, by każde zajęcia były nie tylko efektywne, ale i ciekawe – dzieciaki naprawdę lubią do nas przychodzić.

W tym roku w naszych łódzkich placówkach prowadzimy pilotażowy program Teddy Eddie + LEGO® Education, podczas, którego głównym celem jest wykształcenie umiejętności językowo-matematycznych

Program został przygotowany y w oparciu o założenia zachodnioeuropejskiego nurtu CLIL (content language integrated learning), czyli nauczania wielomodułowego ( kilku treści/przedmiotów na jednej lekcji).

W duchu CLIL mamy zamiar nauczyć dzieci języka angielskiego oraz rozwijać umiejętności matematyczne,czyli dwie kluczowe tzw. Kompetencje Przyszłości. Naszymi narzędziami do osiągnięcia celu jest licencjonowany program nauczania języka angielskiego dzieci  Teddy Eddie oraz klocki LEGO. Pracujemy w oparciu o fantastyczną metodę nauczania Edu Bears oraz zestawy z serii LEGO® Education.

W naszych placówkach w Łodzi i Tuszynie prowadzimy zajęcia dla dzieci przedszkolnych metodą Teddy Eddie, na których oswajamy maluchy z językiem angielskim. Nasza oferta obejmuje również kursy dla dzieci wczesnoszkolnych oraz kursy przygotowujące do egzaminów dla młodzieży. Możemy poszczycić się bardzo wysokimi statystykami egzaminów maturalnych i egzaminów międzynarodowych. Wszyscy prowadzący ukończyli studia filologiczne z przygotowaniem pedagogicznym, dlatego wiedzą jak przekazać wiedzę w skuteczny, ale zróżnicowany sposób.

 

Dla wszystkich z nas w Convers praca to pasja, dlatego staramy się, by każda lekcja była wyjątkowa!

 

Wierzymy, że na naukę nigdy nie jest za późno, dlatego oferujemy również szkolenia dla firm. Wszystkie zajęcia odbywają się w niewielkich grupach liczących od 2 do 8 osób, dzięki czemu lektorzy mogą każdemu kursantowi poświęcić odpowiednio dużo uwagi.

Sprawdź, gdzie uczymy

CONVERS Łódź Centrum
Off Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
Łódź Polska
CONVERS Łódź Widzew
ul. 3 Maja 50
Tuszyn Polska
CONVERS Łódź Widzew
Wujaka 4
Łódź Polska
CONVERS Rzgów
Ogrodowa 11
Rzgów Polska