KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA I KREATYWNOŚCI NASZYCH LEKTORÓW

Mimo że nie istniejemy na rynku tak długo, jak niektóre renomowane szkoły językowe, mamy doświadczonych, kreatywnych, a przede wszystkim sprawdzonych lektorów, cenionych przez słuchaczy. Możesz być pewny dobrej jakości zajęć.

ZANURZ SIĘ W JĘZYKU

Zajęcia prowadzone w języku angielskim przez lektora polskojęzycznego lub native speakera to najłatwiejszy i najszybszy sposób nauki angielskiego.

UCZ SIĘ W SWOIM TEMPIE I W MAŁYCH GRUPACH

U nas nie ma korporacyjnego pośpiechu. Małe kameralne grupy stwarzają odpowiednią do swobodnej nauki atmosferę oraz pozwalają nam lepiej dostosować się do potrzeb naszych słuchaczy. To więcej czasu na interakcję i ćwiczenie umiejętności mówienia.

UŻYWAJ ANGIELSKIEGO BEZ PROBLEMÓW

W nauczaniu kursów ogólnych „General English” stawiamy głównie na rozwijanie umiejętności mówienia i słuchania, bo są one niezbędne w początkowych etapach nauki do porozumiewania się, a później do płynnego i swobodnego posługiwania się językiem.

TWÓJ WIEK NIE MA ZNACZENIA

Prowadzimy zajęcia dla dzieci (2-7 lat rewelacyjną licencjonowaną metodą Teddy Eddie, a starsze – metodą tradycyjną), młodzieży i dorosłych.

PRZYGOTUJ SIĘ ŚWIETNIE DO EGZAMINÓW

Nasi lektorzy mają bardzo duże doświadczenie w skutecznym przygotowywaniu do egzaminów zarówno państwowych (egzamin ósmoklasisty, gimnazjalny, matura), jak i egzaminów Cambridge (IELTS oraz YLE, PET, FCE, CAE, CPE).

UCZ SIĘ GDZIE CHCESZ I JAK CHCESZ

Używamy nowoczesnych programów i aplikacji wspomagających naukę, ale nie są to typowe platformy edukacyjne, z których korzystają inni. Przekonaj się, że uczenie się może być proste i atrakcyjne. Nie umiesz dobrze posługiwać się komputerem? Korzystanie z naszych materiałów nie jest trudne. Pokażemy Ci jak ich używać, żeby odnosić sukcesy w nauce. Możesz też powtarzać, gdzie tylko masz na to ochotę. Wystarczy mieć ze sobą komórkę.

Sprawdź, gdzie uczymy

GETGO Szkoła Językowa
Zegara Słonecznego 12/4
Radom Polska