N-joy English Szkoła Języków Obcych

Szkoła Języków Obcych N-joy English to wyjątkowe miejsce gdzie wspólnie tworzymy nową, kreatywną przestrzeń do nauki języków obcych. Uczymy języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i niemieckiego.

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania: dla dzieci od lat 4 do 7- TEDDY EDDIE- ambitna i niebanalna metoda nauki jęz. angielskiego, starszych dzieci , nastolatków i dorosłych. Prowadzimy również kursy egzaminacyjne, specjalistyczne, biznesowe, konwersacje oraz zajęcia indywidualne.

Organizujemy cykliczne warsztaty językowe, tematyczne spotkania oraz konkursy. W naszej szkole najważniejsze są Państwa potrzeby. Traktujemy je jak wyzwanie, któremu doskonale wiemy jak sprostać. Nauczanie opieramy na naszym Autorskim Modelu Nauczania Języków Obcych, który skupia się na analizie Państwa potrzeb i umiejętności. Opierając się na nim, jesteśmy w stanie zaprojektować jak najefektywniejszą formę nauki dopasowaną do Państwa kompetencji językowych, potrzeb i sposobu uczenia się. W ten sposób intensyfikujemy proces nauczania abyście Państwo mogli jak najszybciej płynnie używać języka obcego. Jednocześnie staramy się abyście Państwo poczuli pasję do nauki i mówienia w języku obcym, odkrywania nowych kultur i poznawania nowych ludzi.

Nasi charyzmatyczni i doskonale wyszkoleni lektorzy prowadzą zajęcia oparte głownie o metodę komunikatywną, pozwalającą na jak najszybszą komunikację w języku obcym. Jednakże dla jak najlepszego efektu wybieramy, to co najlepsze również z innych metod nauczania, aby każdy uczeń mógł rozwijać się językowo. Każde nasze zajęcia są ciekawe i angażujące, a nauczanie wpieramy najnowszymi technologiami, aplikacjami mobilnymi oraz wielką ilością gier i zabaw aktywizujących komunikację.

Sprawdź, gdzie uczymy

N-joy English Szkoła Języków Obcych
ul. Jana Pawła II 260
Warszawa-Wesoła Polska