Jesteśmy szkołą językową działającą od 2014 r. Naszym głównym celem jest nauczanie z pasją, dlatego nasz zespół to lektorzy, którzy są pozytywnie zakręceni na punkcie nauczania języka angielskiego. Pracują z nami ludzie pełni energii i nowych pomysłów, wykorzystujący najnowsze metody i środki multimedialne, aby nauka języka była jeszcze większą frajdą. 

Uczymy wszystkie grupy wiekowe, zaczynając od 2 latków poprzez uczniów szkół podstawowych i średnich aż po osoby dorosłe.  Nasz najstarszy uczestnik kursu ma 75 lat! – Jak wiemy na naukę nigdy nie jest za późno, a daje ona mnóstwo satysfakcji!

Od września 2019 uruchamiamy nową w naszej szkole, uwielbianą przez przedszkolaki metodę TEDDY EDDIE. Głównym bohaterem zajęć jest tu sympatyczny miś Eddie, który mówi tylko w języku angielskim, a maluchy i starszaki ( w odpowiednich grupach wiekowych) przeżywają razem z nim zwariowane przygody podczas zajęć z lektorem jak i w domu za pomocą kolorowej, anglojęzycznej aplikacji pełnej gier, i zadań z misiem. To wszystko sprawia, że dzieci „łapią w lot” mnóstwo nowych słów angielskich oraz całe zwroty po angielsku, czyli uczą się angielskiego w podobny sposób jak ojczystego języka. „Łapią” angielski przez świetną zabawę 2 razy w tygodniu na zajęciach w YOUR ENGLISH i dodatkowo w domu tak często jak zechcą korzystając z aplikacji. Gorąco polecamy!

Zapraszamy na lekcje metodą TEDDY EDDIE w naszych lokalizacjach w Rudnikach, ul Wieluńska 4B/2, Mirowszczyźnie i od września 2019 również w Praszce na ul. Tadeusza Kościuszki 16 (nad sklepem Szafa Dla Niego)

Sprawdź, gdzie uczymy

YOUR ENGLISH Szkoła Językowa
ul. Wieluńska 4B/2
Rudniki Polska
YOUR ENGLISH Szkoła Językowa
ul. Tadeusza Kościuszki 16
Praszka Polska
YOUR ENGLISH Szkoła Językowa
Mirowszczyzna 15, 46-325 Mirowszczyzna
Mirowszczyzna Polska