Kraina Rudka Szkoła Językowa Dla Dzieci

SZKOŁA JĘZYKOWA KRAINA RUDKA to nowa szkoła w Rudzie Śląskiej ucząca wg metody Teddy Eddie – innowacyjnej i sprawdzonej przez tysiące dzieci, w tym także przez moją córkę z ADHD (i innymi orzeczeniami). Żadna inna metoda nie przeszła testu mojej córki, całkiem inteligentnej ale z dużym deficytem uwagi (co jest coraz częściej występującym problemem wśród dzieci). Jedynie tak bardzo aktywna metoda, gdzie dziecko nie ma czasu na nudę, potrafiła skraść jej uwagę na wystarczająco długi okres aby przyswoiła sobie ok. 70-80% materiału (a to i tak jest o wiele więcej niż cały materiał przerabiany na innych kursach). Miś Teddy Eddie zainteresował także starszaki uczęszczające do naszego żłobka, bo znajomość języków jest jak procent składany: im wcześniej zaczniemy tym więcej jej mamy:)

Z miłości do dzieci (nie tylko swoich:)) chcemy im zaoferować kursy spełniające najwyższe standardy, a licencja Teddy Eddie to gwarantuje. Zapraszamy na zajęcia dzieci od 3 do 6 lat.

Żeby było jeszcze ciekawiej niektóre zajęcia będą się odbywać w grocie solnej z dobroczynnym dla zdrowia mikroklimatem, aby nieobecności z powodu choroby było jak najmniej.

Lektorzy z naszej szkoły prowadzą także kursy Teddy Eddie w okolicznych przedszkolach. Zainteresowane placówki prosimy o kontakt.

Sprawdź, gdzie uczymy

Kraina Rudka - Ruda Śląska
C. Norwida 26
Ruda Śląska Polska