Active Kids Academy – Aktywny Angielski dla Dzieci w Siewierzu to wyjątkowe miejsce do aktywnej nauki języka angielskiego, stworzone z miłości do nauczania dzieci. Stawiamy na pasję, innowację oraz jakość zajęć. Znajdujemy się w bardzo dobrej lokalizacji, przy Rynku – centrum miasta.

Jesteśmy jedynym w okolicy, w obrębie 30 km Akredytowanym Centrum metody Teddy Eddie, jedynej tak ambitnej metody nauczania dzieci w wieku 2-7 lat, której jednym z najważniejszych zalet jest to, że dzieci od pierwszych zajęć komunikują się pełnymi zdaniami!
Nowoczesne podejście do nauczania i ciągły rozwój pozwala nam wyjść poza schemat w spojrzeniu na edukację! Naszym uczniom zapewniamy kreatywne zajęcia, nowoczesne pomoce dydaktyczne, niezliczoną ilość gier, unikatowych mat i plansz językowych, ogrom książek anglojęzycznych, które zwiększają atrakcyjność zajęć a także jedyny w okolicy monitor interaktywny, dzięki któremu każde zajęcia są wyjątkowe! 🙂

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani lektorzy, pełni pasji i entuzjazmu. Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnych szkoleniach i warsztatach lektorskich w całej Polsce!
Dodatkowo w każdym roku szkolnym organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak Dzień Misia, Halloween, warsztaty Świąteczne oraz Wielkanocne jak również zajęcia tematyczne.

Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka! NAPISZ DO NAS I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ! ZAPRASZAMY TAKŻE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO – 601 444 344.

Sprawdź, gdzie uczymy

Active Kids
Mikołaja Kopernika 2
Siewierz Polska