Renomowana Szkoła Językowa oraz Centrum Egzaminacyjne z największą ofertą językową w regionie.

Już od 1996 r. BEST Centrum Języków Obcych staje naprzeciw wymaganiom Klientów oraz zmianom, które zachodzą na rynku nauczania języków obcych. Sukcesywny rozwój naszej szkoły zaowocował otworzeniem pięciu oddziałów, w których liczba nauczanych języków wzrosła do 28. W trakcie prowadzenia naszej działalności kursy językowe ukończyło tysiące zadowolonych Klientów, a grono lektorów systematycznie powiększało się. BEST CJO uczy zarówno dorosłych jak i dzieci oraz młodzież, a także prowadzi kursy na terenie firm i instytucji. Dzięki temu BEST CJO jest największą szkołą językową w południowej części województwa śląskiego. 

BEST CJO posiada Akredytację Kuratorium Oświaty oraz międzynarodową akredytację ELCL QA, od 2012 roku nieprzerwanie w pierwszej dziesiątce rankingu najlepszych szkół w Polsce „Book of Lists” renomowanego wydawnictwa Warsaw Business Journal. Obecnie na miejscu 6 co oznacza, że BEST CJO jest najwyżej notowaną szkołą językową w województwie śląskim. BEST CJO to także Centrum Egzaminacyjne ETS Global, TELC i Pearson Test of English, a także Partner British Council ze statusem Cambridge Exam Prepearation Centre.

Od kwietnia 2019 roku BEST CJO posiada status Akredytowanego Centrum Metody Teddy Eddie w Centrali w Tychach i w oddziale w Czechowicach-Dziedzicach.

Nasza oferta to ogromny wybór kursów językowych uwzględniających poziom zaawansowania i indywidualne potrzeby studentów. Języków obcych uczymy dzieci, gimnazjalistów, maturzystów, dorosłych, seniorów, specjalistów z różnych branż, osób przygotowujących się do egzaminów. Zajęcia prowadzimy zarówno w grupach, jak i w indywidualnym toku nauczania. Starannie dobrana kadra polskich i zagranicznych lektorów oraz system nauki w niewielkich grupach (3-10 osób) wpływa pozytywnie na efekty kształcenia.

Naszym studentom zapewniamy bezpłatne podręczniki wybrane wspólnie z lektorem. Do dyspozycji oddajemy multimedialne pomoce naukowe, dobrze wyposażoną bibliotekę i filmotekę.

Sprawdź, gdzie uczymy

Best Centrum Języków Obcych
ul. Kopernika 1b
Tychy Polska
BEST Centrum Języków Obcych
ul. Kolejowa 15
Czechowice Dziedzice Polska