Witaj w Clever!

Od 13 lat spełniamy nasze marzenie o przekazywaniu wiedzy i umiejętności posługiwania się językami obcymi. Prowadzimy zajęcia z j. angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego. Kilka lat temu najmłodsze dzieci w wieku 2-7 lat rozpoczęły przygodę z językiem angielskim dzięki metodzie TEDDY EDDIE.
Nasz zespół tworzą kreatywne, ambitne osoby, które co roku wdrażają nowe pomysły i rozwijają się w różnych kierunkach. Zyskaj pewność siebie i otwórz się na nowe, międzynarodowe znajomości, dzięki nauce języków obcych w naszej szkole! Jako profesjonaliści doskonale wiemy, że w osiągnięciu sukcesu w nauce języków obcych niezbędne jest pobudzanie kreatywności oraz wyobraźni, dlatego kursy oraz korepetycje języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz niemieckiego w naszej szkole prowadzą doświadczeni, energiczni, ambitni i pomysłowi lektorzy. Oni doskonale wiedzą, jak sprawić, abyś zaczął posługiwać się językiem płynnie i bez stresu. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w przystępnej cenie.
Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w siedzibie naszej szkoły w Wilamowicach, jak i również w żłobkach, przedszkolach, szkołach oraz firmach w Wilamowicach, Bielsku-Białej i okolicznych miejscowościach.
Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź, gdzie uczymy

Szkoła Języków Obcych Clever
info@szkolaclever.eu
Wilamowice Polska
Przedszkole Iskierka
ul. Kościuszki 8a
Brzeszcze Polska