SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA COROCZNĄ KONFERENCJĘ SYNERGY GARDEN

miejsce i pozostałe szczegóły naszego spotkania w 2019 roku poznacie niebawem

Wszyscy w Misiowej Rodzinie już wiemy, że wraz z wiosną nadchodzi nie tylko piękna pogoda i długie dni, ale też rozkwitają pąki na drzewach, a  my planujemy naszą konferencję!

SYNERGY GARDEN to wydarzenie dedykowane lektorom, metodykom i właścicielom Akredytowanych Centrów metod Teddy Eddie i Savvy Ed. 

Dwa dni przepełnione wartościowymi sesjami. Poruszamy nie tylko tematy związane z nauczaniem maluchów (skuteczność nauczania, rozwój emocjonalny dziecka, dyscyplina, relacje), ale również coraz bardziej otwieramy się na problemy starszych grup wiekowych: jak uczyć skuteczne i ciekawie, jak oddawać władzę uczniom, tak aby obie strony na tym skorzystały, które z nowych trendów w edukacji mogą nam pomóc, a co omijać szerokim łukiem.

Dla właścicieli mamy osobny blok, a w nim prelekcje związane z tematyką zarządzania szkołami (i sobą w szkole), nie boimy się najtrudniejszych tematów: kadra, a raczej jej brak, nowe regulacje RODO, ciężkie pytania klientów, zapewnienie stałego rozwoju szkoły i płynności finansowej.

Najważniejsza jednak w naszej konferencji jest SYNERGIA!

Raz w roku spotykamy się po to, aby poznać się, zintegrować, zainspirować, podzielić swoimi doświadczeniami i skorzystać z energii całej naszej Misiowej Rodzinki!

Zobaczcie co udział w konferencji daje jej uczestnikom:

Poczucie bycia ważnym partnerem bez względu czy małym czy dużym. Możliwości uczenia się, rozwijania pod względem edukacyjnym i biznesowym. Wspólnotę ludzi, myśli, pasji, problemów, rozwiązań.

Ania

Pomysły, które mogę wykorzystać w organizacji pracy w przyszłym roku szkolnym. Skłania mnie do refleksji nad pewnymi obszarami pracy i funkcjonowania szkoły, uczula na problemy i zagrożenia, których być może sama bym nie dostrzegła.

Sówka N.J.O

Dużą energię do działania, wskazuje kierunek, spotkania z innymi uczestnikami, pokazuje że można więcej, lepiej, dalej, że się da skoro inni to robią. Motywację do działania, podsuwa pomysły, daje rozwiązania. Konferencja wyznacza, pobudza nowe marzenia, cele, zadania:)

Magda Przybyło - Perfectus Grybów

Poczucie bycia na bieżąco z ważnymi informacjami i wydarzeniami w branży, możliwość spotkania się z zaprzyjaźnionymi szkołami i wymianę doświadczeń. Bardzo dużo inspiracji i gotowych rozwiązań.

Ewa Latkowska - Planet English

KILKA WSPOMNIEŃ Z POPRZEDNICH EDYCJI KONFERENCJI

z roku na rok jest nas coraz więcej, czekamy również na Ciebie