Radom

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Radom

Czas na wyjątkową przygodę lingwistyczną z Edu Bears! Są na nią zaproszone wszystkie dzieci od drugiego roku życia. Angielski dla dzieci w Radomiu jeszcze nigdy nie był tak interesujący. Profesjonalna kadra i autorskie programy nauczania odpowiednie dla 2 latka to tylko niektóre atuty tej propozycji.

Nauka angielskiego dla dzieci z Radomia i okolic – zaufaj metodom od Edu Bears

Oferta, jaką dla swoich słuchaczy posiada Edu Bears, jest niezwykle różnorodna. Innowacyjne metody nauczania obejmują kursy Teddy Eddie przeznaczone dla młodszych grup wiekowych (odpowiednie dla dzieci między drugim a siódmym rokiem życia), a także kursy Savvy Ed skierowane do nieco starszej grupy wiekowej. Na ten kurs zaproszone są dzieci po ukończeniu siódmego roku życia, które już mają mocne podstawy językowe. Język angielski dla dzieci to nie wszystko. Działa u nas także Akademia Rodzica, która jest interesującym dopełnieniem całej oferty.

Język angielski dla dzieci – innowacyjne metody nauczania

Zależy Ci na tym, aby nauka języka angielskiego u Twojego dziecka prowadzona była w sposób niebanalny i odbiegający od utartych schematów? Jeżeli twierdząco odpowiedziałeś na powyższe pytanie, to zapewniamy, że nie mogłeś lepiej trafić. Edu Bears to autorskie programy edukacyjne, które w niesztampowy sposób zapewniają rozwój lingwistyczny tak dla 3 latka, jak i dla 4 latka. Cały sekret tkwi w tym, aby dużą dawkę wiedzy przekazać w sposób niezwykle dyskretny i delikatny, dzięki temu język angielski dla dzieci będzie prosty nawet dla najmłodszych słuchaczy.

Kreatywność stosowanych rozwiązań dydaktycznych potwierdzają zadowoleni rodzice – przez progi edukacyjne licencjonowanych partnerów przeszło już do tej pory ponad dwadzieścia tysięcy młodych pasjonatów języka angielskiego. Latający dywan i inne nietypowe metody sprawią, że Twoje dziecko zacznie mówić po angielsku, zanim się obejrzysz.

Ty również jesteś zdania, że naukę języka angielskiego dzieci powinny zaczynać jak najwcześniej? Jeżeli zainteresowały Cię metody Edu Bears, zapraszamy do kontaktu. Sprawdź, gdzie w Radomiu można znaleźć placówki, w których organizowane są licencjonowane kursy.