Warszawa-Wesoła

Nasze Akredytowane Centra Metody

Sprawdź, gdzie uczymy

Angielski dla dzieci Warszawa

Postaw na umiejętności językowe swojego dziecka już od najmłodszych lat i ułatw mu start w dorosłość poprzez nowoczesne rozwiązania edukacyjne od Edu Bears. Angielski dla dzieci w Warszawie to zajęcia prowadzone w oparciu o licencjonowane metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed.

Nauka angielskiego dla dzieci z Warszawy i okolic – wyjątkowa oferta

Skuteczność metody Teddy Eddie sprawdzona i potwierdzona została w setkach szkół w całej Polsce i Czechach. To prosty, przyjemny, ale i bardzo ambitny angielski dla dzieci w wieku od 2-7 lat. Nie zapominamy także o starszych, bardziej zaawansowanych kursantach w wieku 7-10 lat, dla których przeznaczony jest inny, równie skuteczny system nauki – starszy brat Eddiego, czyli Savvy Ed. Dopełnieniem oferty jest Akademia Rodzica, a więc specjalne wykłady dla rodziców, którzy aktywnie uczestniczą w rozwoju lingwistycznym swoich pociech.
Język angielski dla dzieci z takimi pomocnikami, który nauczany jest w oparciu o doświadczenie i pasję naszej kadry, to czysta przyjemność – nie tylko dla dzieci, ale i dla nauczycieli. Dlatego, jeśli mieszkasz w stolicy lub okolicach i chcesz mieć pewność, że wybrałeś najlepsze sposoby nauki języka, jesteś w odpowiednim miejscu.

Język angielski dla dzieci – dlaczego warto zaufać Edu Bears?

Edu Bears to nie tylko sprawdzone i licencjonowane metody nauczania nawet dla 2 latka – to przede wszystkim odpowiednie podejście nauczycieli oraz niebanalny zespół. Gwarantujemy, że maluch będzie uczestniczyć w zajęciach chętnie, a kolejne poznawane słowa będą zapamiętywane szybko i efektywnie.
Bardzo duża ilość praktycznego słownictwa przekazywana jest dzieciom w dyskretny sposób – to klucz do sukcesu. Dzięki temu język angielski dla dzieci staje się prosty już dla 3 latka czy dla 4 latka!
Sprawdź, w jakich szkołach lub placówkach w Warszawie organizujemy zajęcia z angielskiego dla najmłodszych.