Jakie są zalety metody Savvy Ed z perspektywy szkół językowych?

O tym, jak działa metoda Savvy Ed najlepiej usłyszeć od tych, którzy już ją wprowadzili w swoich szkołach. Przekonaj się, jak bardzo pomocny jest Savvy Ed!

Jestem zachwycona tym, jakie dzieci zrobiły postępy w mówieniu i czytaniu w języku angielskim. Byłam dumna jak paw jak słuchały historyjki „The ticket i po ostatnich słowach „it’s just a dream” odsapnęły z ulgą – zrozumiały, i tekst, i żart. Dzieci są bardzo zaangażowane w kurs Savvy Ed, chętnie robią ćwiczenia, lubią podręcznik, kochają elementy systemowe: Silent Commands i Puzzles 

Sonja Górniak

lektor prowadzący zajęcia metodą Savvy Ed

Savvy Ed jest ambitny i nadaje się dla dzieci kontynuujących po dobrym programie dziecięcym. Jednocześnie pełen dziecięcego humoru, co dzieci uwielbiają i znają z Teddy Eddie. Ja, jako lektor, otrzymałam szeroki wachlarz wiedzy metodycznej, a struktura lekcjidała mi komfort pracy i świadomość, że wszystkie kompetencje, kluczowe na tym poziomie, będą wyćwiczone. Z wielu elementów programu, dla mnie najcenniejsze są: ocenianie kształtujące, grywalizacja i EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ. Do swojej firmy szukam rozwiązań, które cechują się WYSOKĄ JAKOŚCIĄ. Taki jest Savvy Ed z punktu widzenia właściciela, lektora, kursantów oraz rodziców. 

Ewelina Dagiel-Surmańska

lektor, metodyk, właściciel szkoły What’s Up, posiadającej licencję na uczenie metodą Savvy Ed

Za co rodzice doceniają metodę Savvy Ed?

Prowadząc szkołę, wiesz doskonale, że opinia rodziców o metodzie nauczania jest kluczowa. To Twoi klienci, więc ich zadowolenie jest kluczem do sukcesu

Kurs Savvy Ed jest zdecydowanie godny polecenia! Poziom nauczania jest wysoki, jednak dzięki zaangażowaniu lektora jest do opanowania nawet przez tzw. „oporne” dziecko [Symbol] System nagród i podejście do dziecka jako partnera jest rewelacyjne. 

Karolina

mama 8-letniego Filipa

Poziom nauczania na kursie Savvy Ed dostosowany jest do potrzeb tej grupy wiekowej. Córka reaguje bardzo pozytywnie, podoba jej się sposób prowadzenia zajęć. Ogólnie dziecko jest zadowolone, więc jak najbardziej poleciłabym metodę Savvy Ed! 

Aneta

mama 8-letniej Natalki

Poziom nauczania jest bardzo wysoki, chociaż dzieciaki nie „czują”, że tak wiele się uczą, bo materiał przekazywany jest w bardzo zabawny i przystępny sposób. Oczywiście polecam metodę Savvy Ed! 

Magdalena

mama 8-letniej Julki

Kurs Savvy Ed oceniam bardzo wysoko: zarówno poziom nauczania, jak i materiały, czy sposób prowadzenia zajęć.

Syn jest zadowolony, chętnie powtarza przerobiony na lekcji materiał. Szczególnie podobają mu się śmieszne historyjki typu „The Ticket”.

Oczywiście polecam metodę innym!

Krystyna

mama 8-letniego Rafała

Bardzo ważne w kursie Savvy Ed jest sposób nauczania, który sprawia, że dziecko nie może doczekać się kolejnej lekcji. Podręczniki są bardzo przejrzyście napisane, kolorowe i ciekawe. Po kursie widać duże postępy dziecka, zarówno w mowie, jak i w pisaniu w języku angielskim. Dziecko chętnie używa słówek przyswojonych podczas zajęć oraz śpiewa piosenki w języku angielskim. Obserwując swojego dziecko i jego postępy śmiało mogę polecić wszystkim rodzicom udział ich pociech w kursie Savvy Ed.

Mama 8-letniej Julki

Chcesz wiedzieć więcej?